https://www.creativecables.cz/13_bebulbs BB-T02

LED žárovka čirá ST64 7W 806Lm E27 2700K stmívatelná - T02

BB-T02

Nový produkt

Dostupný

175,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Žárovka Edison ST64 byla navržena na základě starých televizních trubic a obsahuje moderní technologii LED vlákna. Žárovka T02 je ideální pro ty, kteří hledají stmívatelný výrobek s čirým povrchem a vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

Jaké funkce tato žárovka nabízí?

Žárovka T02, která je ideální pro vytvoření jasné atmosféry bez změny barev a namáhání očí, má spotřebu energie 7 W, což je v porovnání s přibližně 60 W u tradičních žárovek. S výkonem 806 lumenů poskytuje teplé bílé osvětlení o teplotě 2700 K. Dlouhá vlákna žárovky LED T01 pomáhají redukovat stinné oblasti a zajišťují rovnoměrné rozložení osvětlení. Díky technologii LED, která umožňuje nastavit intenzitu světla, může tato žárovka podle potřeby zvýšit nebo snížit jas (stmívatelná). Díky patici E27 je kompatibilní s většinou objímek.

Kde se mají tyto žárovky používat?

Nadčasový design žárovek T02 dodá každému prostředí eleganci a noblesu. Lze je použít jako nástěnné svícny v obývacím pokoji, stolní lampy v pracovně nebo dokonce jako centrální prvek lustru v obývacím pokoji. Skvěle se hodí do jakéhokoli prostředí - ať už domácího, nebo komerčního - a promění ho svým teplým bílým osvětlením.

Jakou technologii T02 používá?

Žárovka T02 využívá technologii LED vlákna, která výrazně zvyšuje energetickou účinnost a přináší až 90% úsporu ve srovnání s tradičními žárovkami. Kromě toho se žárovka T02 může pochlubit životností přesahující 15 000 hodin, což zajišťuje spolehlivé osvětlení po delší dobu

Osvětlete své prostory s vintage elegancí čiré žárovky Edison ST64, 7W 806Lm E27 a 2700K. Vytvořte příjemné a okouzlující prostředí v každém koutě vašeho domova nebo komerční provozovny.

Více informací

  • Více informací
  • Parametry
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Typ žárovky: LED
Tvar: Edison
Závit: E27
Průměr: 64 mm
Délka: 140 mm
Napětí: 220/240 V
Výkon: 7 W
Energetická třída: E
Farba světla: 2700 K
Svítivost: 806 Lm
Stmívatelná: Áno

Naše stmívatelné žárovky s přímým vláknem jsou kompatibilní se všemi technologiemi stmívačů EDGE.

Při výběru stmívače: kromě maximálního výkonu zátěže je třeba vzít v úvahu také minimální požadovaný výkon. Pokud je výkon stmívače nižší než minimální stanovený výkon, může dojít k blikání a/nebo poškození zátěže.

 
Parametry
RegulaceStmívatelná
ZávitE27
Průměr64 Ø
Typ žárovkyLED
Barva světla2700°K
Napětí220V, 240V
Watt7W
Energetický třídaE
TvarEdison, Edison
Úhel osvětlení360°
Lumen806 Lm
Barva sklaPrůhledný
BrandBebulbs
Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka