https://www.creativecables.cz/13_bebulbs BB-T01

LED žárovka čirá kapka A60 7W 806Lm E27 2700K Stmívatelná - T01

BB-T01

Nový produkt

Dostupný

160,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Stmívatelná žárovka s elegantním tvarem kapky A60, čirým sklem a teplým bílým osvětlením o teplotě 2700 K. Žárovka T01 je správnou volbou pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní výrobek s charakterem, který se hodí do každé místnosti a nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Jaké jsou vlastnosti této žárovky?

Tato žárovka, která je ideální pro vytvoření jasné atmosféry bez změny barev a namáhání očí, má spotřebu energie 7 W, což je v porovnání s přibližně 60 W u tradičních žárovek. S výkonem 806 lumenů poskytuje teplé bílé osvětlení o teplotě 2700 K. Dlouhá vlákna žárovky T01 LED pomáhají omezit oblasti stínů a zajišťují rovnoměrné rozložení osvětlení. Díky technologii LED, která umožňuje nastavit intenzitu světla, může tato žárovka podle potřeby zvýšit nebo snížit jas (stmívatelná). Díky patici E27 je kompatibilní s většinou objímek, což usnadňuje výměnu starých žárovek.

Kde se mají tyto žárovky používat?

Žárovka T01 s průhledným kapkovitým designem dodá styl a sofistikovanost jakémukoli prostředí, ať už doma nebo v komerčních prostorách. Ať už ji použijete jako nástěnnou lampu v obývacím pokoji nebo jako stolní lampu v pracovně, tato žárovka se přizpůsobí každé místnosti a promění ji díky svému teplému bílému světlu a nadčasovému šarmu.

Jakou technologii využívá žárovka T01?

Žárovka T01 využívá technologii LED vlákna, která zajišťuje až 90% energetickou účinnost ve srovnání s tradičními žárovkami. Kromě toho se může pochlubit životností přesahující 15 000 hodin, což zajišťuje spolehlivé a stabilní osvětlení po dlouhou dobu.

S žárovkou T01 LED drop A60 7W 806Lm E27 2700K můžete kombinovat energetickou účinnost, úchvatný design a vynikající kvalitu světla, a to vše za dostupnou cenu.

Více informací

  • Více informací
  • Parametry
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Typ žárovky: LED
Tvar: Kvapka
Závit: E27
Průměr: 60 mm
Délka: 108 mm
Napětí: 220/240 V
Výkon: 7 W
Energetická třída: E
Farba světla: 2700 K
Svítivost: 806 Lm
Stmívatelná: Áno

Naše stmívatelné žárovky s přímým vláknem jsou kompatibilní se všemi technologiemi stmívačů EDGE.

Při výběru stmívače: kromě maximálního výkonu zátěže je třeba vzít v úvahu také minimální požadovaný výkon. Pokud je výkon stmívače nižší než minimální stanovený výkon, může dojít k blikání a/nebo poškození zátěže.

 
Parametry
RegulaceStmívatelná
ZávitE27
Průměr60 Ø
Typ žárovkyLED
Barva světla2700°K
Napětí220V, 240V
Watt7W
Energetický třídaE
TvarKapka, Kapka
Úhel osvětlení360°
Lumen806 Lm
Barva sklaPrůhledný
BrandBebulbs
Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka