VÝHODY NAŠICH B2B ZÁKAZNÍKŮ

Perchè scegliere creative-cables


Výběr

Nabízíme stovky IMQ-HAR nebo UL certifikovaných kabelů vyrobených v Itálii, doplněných různými součástkami pro svítidla a kvalitními žárovkami, ze kterých se dají vytvořit tisíce kombinací svítidel. Náš sortiment pravidelně přehodnocujeme, abychom stále odráželi aktuální světelné trendy.

Assemblaggio dei componenti di illuminazione


Sestavení

Umíme sestavit a certifikovat téměř všechny kombinace našich produktů do požadovaného hotového svítidla, které stačí už jen namontovat a zapnout. Vyberte si produkty, o které máte zájem a kontaktujte nás kvůli získání cenové nabídky s množstevní slevou. Čím víc nakoupíte, tým víc ušetříte.

Personalizzazione delle lampade


Výroba na zakázku

V Creative Cables je možné všechno. Rádi poznáváme vaše nápady a povzbuzujeme vaši kreativitu: pokud je to, co požadujete uskutečnitelné, rádi to pro Vás uděláme. Jsme výrobci, takže se nás neváhejte zeptat, jestli to umíme vyrobit.

Servizio al cliente


Služby

Naše B2B stránka je dostupná 24/7. Navíc každý B2B zákazník dostává zákaznickou podporu od našeho obchodního manažera, který vám může pomoct v celém procesu – před, mezi i po nákupu.

Gestione della logistica


Logistika

B2B objednávky, jakékoliv velikosti, umíme připravit do 5 pracovních dní, 80 % objednávek však odesíláme do 48 hodin. Vypracovali jsme si efektivitu, díky které vám umíme doručit to, co potřebujete a přesně v termínu, kdy to potřebujete. Pro speciální produkty na zakázku, nebo pro složité sestavy, vám dokážeme odhadnout dodací lhůty, abyste měli k dispozici všechny informace, které potřebujete.

Materiali per il punto vendita


Materiály do prodejny

Nabízíme produkty v krabičkách a vzorníky. Rohové výstavní panely představují řešení k vystavení širšího výběru produktů ve vašem obchodě, nebo showroomu s cílem maximalizovat prodej ukázkou možností světelných instalací, které se dají vytvořit z komponentů Creative-Cables.CHCETE SE STÁT B2B ZÁKAZNÍKEM? NAPSAT


Nabídka