Originální kabely Creative-Cables

Někteří jim říkají barevné textilní kabely, jiní kabely potažené látkou nebo oplétané kabely, zatímco další je nazývají jednoduše barevné kabely. Ve skutečnosti se však již více než 10 let jmenují Creative-Cables.

Čím jsou výrobky Creative-Cables tak výjimečné?

100% vyrobeny v Itálii

Od průmyslového procesu výroby kabelů z PVC až po jemnou krejčovskou práci, která je součástí textilních opletů, je každý jednotlivý komponent Creative-Cables vyroben v Itálii. Včetně designu, samozřejmě!

Kvalita

především! Naše specifikace kabelů, které jsou plně v souladu s přísnými předpisy HAR a UL, jsou neustále sledovány a důsledně aktualizovány. Tkaniny používané pro povrchovou úpravu pocházejí z jedinečných barevných odstínů od nejlepších italských dodavatelů.

Pružnost

náš kabel z PVC byl vyroben na základě speciální receptury, která maximalizuje pružnost a zabraňuje vyboulení. Na celý kabel se vztahuje záruka Creative-Cables od povrchu až po jádro výrobku.

Náš výběr,

který se může pochlubit nejrozsáhlejším katalogem barev na světě. Různé tkaniny, od polyesteru přes len, bavlnu až po jutu, v kombinaci s různými texturami a exkluzivními a patentovanými vzory. K tomu všemu nabízíme úžasná řešení, jako je řada Marlene, měkká a lehká jako pírko.

Kabel... ten krásný!

Od roku 2012 máme poslání: dát elektrickému kabelu nový vzhled.

DESIGNOVÉ KABELY

Naše (legendární) elektrické kabely s barevným textilním povrchem. Dostupné v mnoha různých texturách, od bavlny přes polyester, len, až po jutu, v nejrůznějších barevných paletách, od jednobarevných až po pestrobarevné vzory. Kulaté nebo kroucené (splétané), s matným, třpytivým nebo lesklým efektem nebo s efektem peří. Snažíme se každému pomoci najít dokonalý kabel, který vnese světlo do vašeho každodenního života, domova i kancelářských prostor.

TM08

RC23

TM05

RC04

ERM43

LANOVÉ KABELY

Naše elektrické kabely s textilní povrchovou úpravou jsou k dispozici v různých tvarech a podobách, včetně lanových kabelů. Lana jsou k dispozici ve třech velikostech, 16, 24 a 30 mm, skrývají tři elektrické vodiče o průměru 0,75 mm a jejich oplet tvoří juta, režná bavlna, přírodní len nebo jemné lesklé vlákno. K vytvoření závěsného svítidla s velkým efektem a minimální námahou.

Corde 3XL

Corde 3XL, câble électrique 3x0,75. Revêtement en jute brute.

Cordon tressé en jute et coton brut blanc 2XL

Corde 2XL, câble électrique 3x0,75. Revêtement en tissu lucide Bernadotte.

Cordon tressé en jute 2XL

KABELY PRO SVĚTELNÉ ŘETĚZY

Nadčasový šarm a moderní technologie. Naše světelné řetězy z plochých kabelů s obdélníkovým průřezem jsou ideálním řešením jak pro vaši zahradu (při použití systému Lumet), tak pro vaše vnitřní prostory (při použití systému Filé). Vyberte si barvu, třeba jemnou pastelovou nebo zářivě neonovou, pak si vyberte potřebné příslušenství z baldachýnů, objímek, decentralizérů, svorek, zástrček a háčků… a je to!

Electric cable for String Lights

Electric cable for String Lights

Electric cable for String Lights

Electric cable for String Lights

Electric cable for String Lights

VENKOVNÍ KABELY

Tyto kabely byly navrženy tak, aby odolávaly vlhkosti, dešti i náhlým změnám počasí nebo teploty. S kabely Creative-Cables statečně překonáte každou bouři! Dvojité elastomerové pryžové lemování zajístí odolnost kabelů vůči teplotám od -25° do +60°. Jsou k dispozici v 7 barvách a texturách od viskózy po jutu, a dodají každému venkovnímu prostoru šarm a eleganci.

SN04

SX08

SN06

SM04

SN06

KABELY S ŠIRŠÍM PRŮŘEZEM

Kdo říká, že to v profesionálním prostředí nemůže být funkční a stylové zároveň? Společnost Creative-Cables přišla s elektrickými kabely se širším průřezem pro jakoukoli instalaci, kde může být vyšší energetická zátěž: jsou k dispozici v jakékoli barvě, kulaté nebo kroucené, v sestavě jako prodlužovačka (prodlužovací přívod) nebo pro instalaci na stěnu.

JE TOHO VÍC!

Plná náruč látek pomáhá zvyšovat tržby. Možná jsme poselství Mary Poppins trochu pozměnili, ale je to tak! Když se kreativita spojí s různými barvami a texturami, otevře se světelným kabelům celý nový svět. Vymýšlení různých způsobů, jak udělat kabely funkční a zároveň módní, nás tak bavilo, že jsme se rozhodli jít ještě o krok dál: naše chráničky na kabely (husí krky) a ohebné kovové trubice jsme také potáhli látkou! Výsledek? Naše Creative Tubes, které vytvářejí praktické a atraktivní přiznané elektrické instalace, a Creative Flex, kovové přizpůsobitelné prodlužovací nástavce, které můžete tvarovat rukou.


Nabídka