CABLESS

CABLESS

CABLESS01

Všestranný, minimalistický a bezdrátový. Cabless01 je první přenosná lampa s vnitřními dobíjecími bateriemi od společnosti Creative-Cables.

Dřevěné tělo, esenciální design a technologické srdce vás mohou volně doprovázet na každém kroku a přizpůsobit se jakémukoli prostředí: od terasy, kde rozzáří vaše romantické večery, až po pracovní stůl, připravený inspirovat vás novými nápady.

Díky vyměnitelným žárovkám a 3 úrovním jasu poskytuje teplé a harmonické světlo pro každou příležitost. Doma, ve studiu, na zahradě, v restauraci.

Trvale udržitelný design

Udržitelné materiály, energetická účinnost a snižování množství odpadu byly vždy klíčovými prvky naší značky. Proto jsme přišli s modulárním produktem, který vydrží, bude se vyvíjet a nepodlehne jen sezónním trendům.

Přírodní a prémiové materiály

Dřevěná základna s hladkým a odolným povrchem ve třech výrazných barvách: přírodní dřevo, bílá a černá. Mosazný dotykový spínač navíc dodává svítidlu Cabless01 další nádech elegance a sofistikovanosti.

Možnosti opravy

Cabless01 je plně rozebíratelný. Po skončení životnosti každé jednotlivé součásti - od baterie po žárovku - ji můžete jednoduše vyměnit. Cíl? Prodloužit životnost výrobku a snížit plýtvání elektronickými zdroji.

Krásná a přenosná, ale nejen to...

Vyrobeno v Itálii

Il legno che compone la base è prodotto in Italia. La scheda madre nel cuore della lampada è progettata in Italia. E nel nostro paese è stata ideata e realizzata Cabless01. Per un prodotto che vanta il marchio simbolo di eccellenza nel mondo.

Dobíjecí

Cabless01 si můžete vzít kamkoliv sebou díky interní baterii: později jej můžete dobít jednoduchým kabelem USB-C a připojit k síťové nabíječce, powerbance nebo počítači.

CABLESS02

Zaoblené linie a elegantní design lampy Cabless02, která je napájena bateriemi a kombinuje půlkulatý podstavec z olšového dřeva s kovovým nástavcem.

Díky zdánlivě jednoduchému tvaru se tato lampa díky kombinaci dřeva, teplého a měkkého, a kovu, sofistikovaného a moderního, skvěle hodí na jakýkoliv stůl, od nejmodernějších lounge barů až po boho chic pokoje.

Podstavec, stojánek, objímka, žárovky: všechny prvky lze kombinovat a vytvořit tak ideální svítidlo. A na konci jejich životnosti je lze vyměnit, čímž se sníží množství elektronického odpadu.

CABLESS12

Základní, lehké, bezdrátové a s velkými možnostmi přizpůsobení: mezi svítidly na baterie od společnosti Creative-Cables je Cabless12 svítidlo, které může nejvíce měnit svůj vzhled, protože bylo navrženo pro použití stínidla.

Dřevěný půlkulatý podstavec, kuželový kovový stojánek a dvoukroužková objímka, kterou lze ozdobit stínidlem, jež nejlépe vyhovuje vašemu stylu a prostředí.

Stejně jako všechna bateriová svítidla řady Cabless je plně rozložitelné: aby bylo krásné pro vás a šetrné k životnímu prostředí.


Nabídka