Udělejte chytré rozhodnutí s chytrým osvětlením!

Naším posláním tady v Creative-Cables je usnadnit vám život světlo po světle. Začněte s tvořením "chytré domácnosti" již nyní s našimi Wi-Fi žárovkami, baldachýny a lampami, které se skvěle hodí do každého prostředí a snadno se instalují.

Proč si nás vybrat?

Maximum pohodlí pro každou místnost a pro každou příležitost.

Uvelebili jste se na pohovce a nechce se vám vstávat? Jen jednoduchým pohybem ruky můžete tlumit nebo přidávat osvětlení kdykoliv chcete.

Zvýšíte bezpečnost, když jste pryč.

Chytré osvětlení je jednoduchý a účinný způsob, jak odradit potenciální zloděje; každý si může myslet, že jste doma, když rozsvítíte světla v libovolný okamžik nebo rozsvícení předem naplánujete.

Šetříte energii (a peníze).

Všichni jsme to zažili: když jsme odcházeli z domu ve spěchu, zapomněli jsme tu a tam zhasnout pár světel. Nyní si to budete moci zkontrolovat prostřednictvím aplikace v telefonu a vypnout jakékoli světlo na dálku.

Kde začít?

Pro systém chytrého osvětlení potřebujete pouze bezdrátovou síť. Jednotlivá zařízení můžete snadno připojit přímo nebo prostřednictvím určených aplikací či protokolů. Naše produkty (jako žárovky a baldachýny) lze spravovat v aplikaci Smart Life (App Store / Play Store). Stáhněte si aplikaci, postupujte podle pokynů a vstupte do portálu Smart-World.

Představte si to: ležíte na pohovce, sledujete film pod teplou dekou a z telefonu ztlumíte lampu. Nebo nesete hrnek s horkým čajem z kuchyně do obýváku a abyste nezakopli, hlasovým příkazem rozsvítíte světlo.

Usnadněte si život s našimi wifi svítidlyi a žárovkami, ovládejte je na dálku prostřednictvím aplikace v telefonu nebo díky chytrým asistentům jako je Alexa nebo Google home. Už nebudete potřebovat vypínač, stačí vám hlas a připojení k internetu. Čekají vás nekonečné možnosti, a to i v tak jednoduché věci, jako je intenzita světla a podání barev.

Co chytré osvětlení umí?

Zapínejte a vypínejte kolikrát si přejete a nastavujte stav osvětlení dálkově pomocí chytrého telefonu nebo hlasového asistenta.

Uspořádejte si režim osvětlení s ohledem na vaše potřeby.

Zvyšte nebo snižte intenzitu osvětlení nebo si vyberte, kterým odstínem bílé bude zářit vaše žárovka.

100% Smart Wi-Fi žárovky

Silné, přirozené osvětlení, nebo měkké, teplé a tlumené? Není třeba si vybírat! S Wi-Fi žárovkami budete moci měnit názor podle příležitosti a nálady. A co víc, tyto chytré žárovky jsou kompatibilní s jakýmkoli typem svítidla, takže ať už si vyberete jednu nebo dvacet, nebudete muset do systému osvětlení svého domu nijak zasahovat.

Chytré baldachýny pro vaši lampu na míru.

Zvažujete instalaci lustru s více závěsy, ale kupovat 6, 8 nebo 10 chytrých žárovek se vám zdá jako plýtvání? Nebo hůř, našli jste perfektní žárovku přesně v tom tvaru a barvě jaké jste hledali, ale neprodává se v chytré verzi? Žádný strach, naše chytré baldachýny vám kryjí záda! Zvolte si jakoukoliv lampu a přidávejte žárovky podle libosti. Prohlédněte si širokou nabídku baldachýnů na našich webových stránkách nebo v kterékoli prodejně Creative-Cables a přineste si domů ideální svítidlo.

SMART válcový kovový stropní baldachýn

Led Smart Wi-Fi G125

Chytré exteriéry

V neposlední řadě lze naše chytré osvětlení použít pro venkovní prostory, jako jsou terasy, verandy a zahrady. Jak? Samozřejmě pomocí EIVA systému! První systém venkovního osvětlení se stupněm krytí IP65 se nyní změnil na chytrý. Osvětlení EIVA, které je již samo o sobě mimořádně praktické svou robustnosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům, lze nyní zapínat a vypínat prostřednictvím aplikace nebo hlasového ovládání, pokud jste zaneprázdněni čtením, pobíháním se psem nebo opalováním u bazénu.

Snake EIVA Wi-Fi, přenosná venkovní lampa

LED SMART WI-FI žárovka Glóbus


Nabídka