https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BPACABLONER005

Cablò stínidlo černé 50 cm

Nový produkt

Dostupný

280,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Všestranné, ekologické a kreativní stínidlo. Představujeme Cablò, základ (držák) z recyklovaného plastu, vyrobený a patentovaný exkluzivně pro Creative-Cables Fabriziem Alessiem, designérem z Turína. Odstřižky kabelů, které by jinak zůstaly nevyužité, hledají nový život. Pro barevné stínidlo, které nikdy nebude stejné.

Jutový nebo neonový kabel? To je na vás, v obou případech ale obdržíte Cablò v černé verzi spolu se sedmi 50cm dlouhými textilními kabely, které vám pomohou vytvořit stínidlo podle vašeho vkusu; od zajímavých geometrických obrazců až po okouzlující květinový půvab.Přestože je stínidlo levné, je pěkné a kvalitní - kouzlo upcyklace!

A co víc, Cablò si můžete různě měnit a kombinovat jednoduše tím, že změníte pořadí kabelových ústřižků: stačí otevřít plastový základ (má dvě části) a umístit kabely do určených slotů tak, jak se vám to bude líbit. Díky přítlačné kabelové svorce zabudované v zářezu budete moci připevnit stínidlo k jakémukoli kabelu, přímo nad objímku.

Více informací

 
Více informací

Technická specifikace stínidla Cablò:

  • Úchyt: recyklovaný plast
  • Průměr úchytu: 10 cm
  • Textilní kabely od 50 cm ve zvoleném provedení

Upozornění: V balení obdržíte Cablò a ústřižky kabelů pro sestavení perfektního stínidla. Závěsný kabel není součástí balení.

 
Parametry
ZávitE27, E14
MateriálTextilní, Termoplastický
Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka