https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BDDLP

Velké stínidlo ve tvaru LP desky z materiálu Dibond pro exteriérové závěsné lampy, průměr 40 cm - Vyrobeno v Itálii

EIVA

Nový produkt

Dostupný

990,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

LP deska je ploché stínidlo, velkých rozměrů, pro závěsné lampy, je 100% vyrobeno v Itálii a je ideální k vytvoření minimalistického a sofistikovaného designu v jakémkoliv prostředí. Tato nová varianta z materiálu Dibond je dokonalým doplňkem pro vaše venkovní závěsné osvětlení vytvořené pomocí EIVA systému se stupněm ochrany IP65, které bylo navrženo společností Creative-Cables.

Díky jednoduché linii a možnosti mít zcela viditelnou žárovku, je toto stínidlo vhodné k vytvoření závěsného osvětlení uspořádaného do série. V kombinaci s jinými stínidly se ideálně hodí do velkých místností a podkrovních prostor, ale i na moderní verandy a pergoly.

Podle zvolené povrchové úpravy můžete v interiéru, který zařizujete, vytvořit úplně nový efekt: průmyslový, pokud si vyberete hliníkovou verzi, minimalistický, pokud zvolíte černé a bílé jednobarevné varianty, které svými lesklými a matnými stranami propůjčují moderní nádech, a nebo, pokud upřednostňujete více vintage styl, oboustranné povrchy z mědi a mosazi jsou to pravé pro vás, kteří chcete často měnit domácí výzdobu!

Informace! Objímka ani žárovka NENÍ součástí balení.

Více informací

 
Více informací

Stínidlo velkých rozměrů ve tvaru LP desky z materiálu Dibond® kompatibilní se světelným systémem EIVA do exteriéru - technická specifikace:

Průměr: 400 mm< br /> Středový otvor: 43 mm< br /> Materiál: dibond < br /> 100% vyrobeno v Itálii

 
Parametry
Typ produktuStínidlo
SystémEIVA, Lumet
MateriálDibond
Download PDF

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka