https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BPACABLOREC010

Cablò stínidlo vícebarevné 100 cm

Nový produkt

Dostupný

390,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Všestranné, ekologické a kreativní stínidlo. Představujeme Cablò, základ (držák) z recyklovaného plastu, vyrobený a patentovaný exkluzivně pro Creative-Cables Fabriziem Alessiem, designérem z Turína. Odstřižky kabelů, které by jinak zůstaly nevyužité, hledají nový život. Pro barevné stínidlo, které nikdy nebude stejné.

Kabely se vzorem kosočtverce se vyrábějí v mnoha různých barevných odstínech, nebo si můžete vybrat sněhově bílý kabel. Každopádně obdržíte Cablò ve světlé vícebarevné verzi spolu se sedmi 100cm dlouhými textilními kabely, které vám pomohou vytvořit stínidlo podle vašeho vkusu; od zajímavých geometrických obrazců až po okouzlující květinový půvab. Přestože je stínidlo levné, je pěkné a kvalitní - kouzlo upcyklace!

A co víc, Cablò si můžete různě měnit a kombinovat jednoduše tím, že změníte pořadí kabelových ústřižků: stačí otevřít plastový základ (má dvě části) a umístit kabely do určených slotů tak, jak se vám to bude líbit. Díky přítlačné kabelové svorce zabudované v zářezu budete moci připevnit stínidlo k jakémukoli kabelu, přímo nad objímku.

Více informací

 
Více informací

Technická specifikace stínidla Cablò:

  • Úchyt: recyklovaný plast
  • Průměr úchytu: 10 cm
  • Textilní kabely od 100 cm ve zvoleném provedení

Upozornění: V balení obdržíte Cablò a ústřižky kabelů pro sestavení perfektního stínidla. Závěsný kabel není součástí balení.

 
Parametry
ZávitE27, E14
MateriálTextilní, Termoplastický
Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka