https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BK2SPOTME14

Tub-E14, bodový dvojitý kovový válec - stínidlo s objímkou E-14 a s kroužky pro stínidlo

Nový produkt

Dostupný

910,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Tub-E14 je ideální stínidlo pro všechny milovníky bodových světel.<br/ > S novou verzí s dvojitým válcem E14 bude vaše osvětlení vypadat dvakrát lépe! Díky nové dvojité variantě stínidla máte ještě větší možnosti, Tub-E14 vytvoří dokonalé stínidlo pro jednoduchou závěsnou lampu, lampu s více závěsy nebo originální a elegantní nástěnné svítidlo.

Jednotlivá stínidla Tub E14 jsou spojená dvěma spojovacími konzolami. Tub-E14 je velmi všestranné osvětlení, které každému umožňuje vytvořit atmosféru, kterou hledá. Přejete si přidat třetí trubici E14? Díky soupravě k připojení Tub E14 budete moci do série připojit tolik stínidel, kolik chcete, a vytvořit si tak svoje vlastní osvětlení!

Design lampy se vyznačuje povrchem z matného kartáčovaného kovu, mědi, bronzu nebo chromu, v kombinaci s bílou nebo černou barvou.<br/ > Doplňte si svítidlo o LED světelný zdroj, R50 nebo PAR16,s paticí E14, dostupný v našem katalogu, popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si vlastní bodové světlo!

Upozornění! Žárovka ani objímka nejsou součástí balení.

Více informací

 
Více informací

Technická specifikace:<br/ > Dvojité stínidlo Tub-E14<br/ > Průměr: 60 mm<br/ > Výška: 306 mm (153 mm každý) <br/ > Vnitřní průměr otvoru: 56 mm <br/ > 1 objímka s kroužky pro stínidlo s paticí E14<br/ > Jmenovité napětí: 250 V <br/ > Montážní materiál: šroubovací typ pro pevné nebo pohyblivé kabely 0,5 ÷ 2,5 mm².<br/ > Upevnění: kovovým závitem M10x1.<br/ > Certifikace: EC – IMQ.

 
Parametry
ZávitE14
MateriálKov
Download PDF

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka