https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BKB3D27

3D tištěná sada objímek E27 z recyklovaného plastu

Nový produkt

Dostupný

285,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Posuňte své místnosti na vyšší úroveň s novou sadou objímek Creative-Cables: produktem, ve kterém se prolíná kreativita a udržitelnost, vyrobeným výhradně z recyklovaného plastu pomocí technologie 3D tiskárny. Jedinečný designový kousek, který v sobě spojuje estetiku, udržitelnost a inovace.

Barevná, zábavná objímka E27 s výrazným tvarem a silnou osobností, která dokonale vystihuje styl Creative-Cables. Výrobek, jehož vzhled je stejně výrazný jako struktura - s vystouplými středovými kruhy - a barva díky nádherným odstínům a tónům, ve kterých je prezentován.

Čím je tato objímka tak výjimečná?

Tato objímka je jedinečná díky několika vlastnostem:

  • charakteristický tvar získaný pomocí 3D tiskárny
  • textura s vystouplými středovými kruhy
  • elegantní paleta barev: přírodní nebo zářivé barvy, které se přizpůsobí jakémukoli prostředí.
  • Nízký dopad na životní prostředí: výrobek byl vytvořen úspornějším výrobním procesem, který nevyžaduje formy a je vyroben ze 100% recyklovaného plastu ze sledovatelných zdrojů.

Recyklovaný plast: pozitivní ekologická stopa

Tato objímka E27 je ještě výjimečnější díky materiálu: recyklovanému plastu. Výrobek tak pomáhá snižovat dopad na životní prostředí a podporuje oběhové hospodářství. Výběrem této objímky přispějete ke snížení opětovného použití materiálu a plastového odpadu na skládkách.

Jaká škála barev je k dispozici?

Objímka z recyklovaného plastu je k dispozici v různých odstínech a barvách. Ať už hledáte jednoduchou, nenápadnou objímku na lampu, nebo zábavnou, odvážnější, zde najdete ideální volbu.

Extra lesk

Na rozdíl od jiných typických objímek na lampy se tato položka mění v poutavý dekorativní prvek, který může vylepšit styl každé místnosti..

Tato objímka na lampu je vyrobena z recyklovaného plastu pomocí 3D tisku a představuje inovativní designový prvek, který v sobě spojuje estetiku a udržitelnost. Díky své eklektické struktuře, netradičnímu tvaru, recyklovanému materiálu a široké škále barev může tato objímka proměnit osvětlení každé místnosti, dodat jí šarm a přispět k udržitelnější budoucnosti.

Více informací

 
Více informací

Sada objímek E27 ze 100% recyklovaného PLA se skrytou kabelovou vývodkou:

  • ⌀ 41 mm
  • v 71 mm
  • ⌀ vrchní otvor 10 mm

Hladká termoplastická objímka E27, značka kvality ENEC.
Technopolymerová kabelová svorka je součástí dodávky.

Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka