https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BIP44-E27-1

E27 stěnová nebo stropní objímka- IP44 voděodolná

Nový produkt

Dostupný

255,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Díky objímce E27 patentovanou společností Creative-Cables nebylo osvětlení Vašeho domova nikdy jednodušší. Jejízakřivený design, menší rozměry a moderní a přitom jednoduché linieVám umožní vytvářet výrazné světelné kompozice i při omezeném prostoru bez použití rozety. Objímku E27 lze namontovat přímo na jakoukoli stěnu nebo strop.

Navíc díky speciální membráně která chrání vnitřní část, má objímka E27 zaručený stupeň ochrany IP44, díky čemuž je vhodná i do exteriéru - pod přístřešek, na terasu ale také například v koupelně, v blízkosti zrcadla nebo nad ním.

Kde všude můžeme tuto objímku použít?

Objímka Creative-Cables E27 díky své všestrannosti může být použita v interiéru i v exteriéru: kuchyně, pracovna, obývací pokoj, terasa a ještě mnohem více. Kompaktní design a menší rozměry znamenají, že tento produkt lze snadno instalovat i v menších prostorách, pro vnitřní i vnější instalace.

Proč byste si měli vybrat objímku E27 jaké mě výhody?

Objímky se závitem E27 patří mezi nejběžnější a nejprodávanější na trhu. Jedním z důvodů jejednoduchost užívání.: Vše, co musíte udělat, je našroubovat žárovku se závitem E27 a hotovo! Žárovka bude dále zajištěna díky šroubovému uchycení, ve vnitřní části objímky, které zajišťuje její pevné uchycení, čímž se výrazně snižuje riziko náhodného pádu a poškození.

Další výhodou objímky E27 je její flexibilita, všestrannost. Stejná objímka je kompatibilní s různy druhy žárovek, díky čemuž je ideální pro použití při mnoha různých příležitostech a omezuje potřebu nákupu nového příslušenství pro každou žárovku.

Objímka E27 je cenově dostupná a jedna z nejprodávanějších a nejoblíbenějších z příslušenství.

Co znamená stupeň ochrany IP44 v objímce žárovky?

Kód IP44 specifikuje stupeň ochrany objímky proti prachu, cizími tělesy a vlhkosti. První 4 uvádí, že objímka je chráněna před vniknutím těles o průměru větším než 1 mm, zatímco druhá 4 znamená, že objímka je chráněna před stříkající vodou ze všech směrů. To znamená, že objímku E27se stupněm ochrany IP44 můžeme použít i do exteriéru ale nesmí být přímo vystavena nepřízni počasí bez jakékoli ochrany. Měla by být instalována pod přístřeškem nebo pod střechou na terase, kde snese všechny změny počasí, vlhkosti a teploty.

Více informací

 
Více informací

Technické specifikace:
Termoplastová objímka s PVC těsněním. Pro žárovky bez stínítka.

  • Závit: E27
  • Napětí: 220/240V
  • Třída: II
  • Stupeň ochrany: IP44
  • Rozměry: průměr Ø 50 mm, výška 60 mm
  • Svorky: šroubové pro pevné nebo ohebné kabely od 0,75-1,5 mm2

Vyrobeno v Itálii

Certifikace: CE

Šrouby a hmoždinky pro montáž na zeď nejsou součástí balení.

 
Parametry
Typ produktuObjímka pro vystavené žárovky
ProstředíExteriér, Interiér
VypínačNe
Stupeň ochranyIP44
MateriálTermoplastický
ZávitE27
Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka