VENKOVNÍ OSVĚTLENÍ

Jak si posvítit na zahradě

Nezáleží na tom, jestli máte malou městskou zahrádku, nebo velký statek na vesnici. S použitím venkovních svítidel Creative-Cables si můžete vytvořit jedinečnou zahradní světelnou instalaci na míru, díky ní vynikne každý detail vašeho venkovního prostoru.

S námi si můžete:

  • vytvořit, ušitou na míru, vodě odolnou trvalou světelnou instalac s použitím patentovaného světelného systému EIVA, který jsme navrhli s cílem osvětlit jakýkoliv venkovní prostor a vytvořit si tak ještě krásnější a pohodovější místo v jakékoliv ročním období. Jednotlivé komponenty (stropní baldachýny, objímky a spojovací krabičky) mají stupeň ochrany IP65, díky tomu jsou chráněny před vodou a deštěm a to bez ohledu na vlastní konfiguraci dílů.

  • vytvořit snadno demontovatelnou instalaci za použití našeho systému světelných řetězů LUMET, se stupněm ochrany IP44. Tento systém vám umožňuje vybrat si barvu a délku kabelu, také počet a pozici objímek. Vytvořte si tak světelnou girlandu přesně podle vlastního vkusu a potřeby.

- Vyberte si z naší nabídky -

Jak si osvětlit verandu

Chcete si osvětlit verandu, abyste z ní měli i večer pěkné a zároveň bezpečné místo?

Pokud ano, naše voděodolná svítidla EIVA, jsou pro vás to správné řešení:

  • Nástěnnými svítidly si můžete jednoduše a elegantně osvítit cestu ke vstupním dveřím, průchod na zahradu nebo na verandu. Jediné, co musíte mít, je připravený přívod elektřiny a svítidlo v provedení, které nejlépe vyhovuje vašemu prostoru.

  • Závěsnými svítidly, si také můžete osvětlit vstup do domu, altánek nebo verandu a v tomto případě využít k připojení stávající stropní nebo nástěnný přívod elektřiny. S decentralizovanými svítidly můžete světelný závěs spustit kdekoliv potřebujete a maximálně tak využít celý potenciál venkovního prostoru!

  • Díkysvítidlům se zástrčkou, s IP44 Snake EIVA, můžete světlo umístit i přemístit kamkoliv budete potřebovat. Tato svítidla představují výborné řešení pro lidi, kteří bydlí v pronajatých domech a bytech, nebo pro ty, kteří často mění uspořádání nábytku, a potřebují tak jednoduše posouvat světla. A to nejlepší na nich je to, že si je navrhnete sami.!

- Vyberte si z naší nabídky -

Jak si osvětlit terasu

Máte terasu, velký balkón nebo altánek? Můžete si je jednoduše osvětlit kreativní světelnou instalací vyrobenou na míru z komponentů Creative-Cables.

4 základní otázky vám pomohou vybrat to nejlepší světelné řešení:

  1. Hledáte stálou nebo dočasnou světelnou instalaci? Díky zástrčce jsou světelné řetězy systému LUMET a svítidla EIVA Snake ideální jako dočasné mobilní světelné instalace. Pokud chcete využít existující stropní nebo nástěnný elektrický přívod, můžete si vytvořit venkovní světelný řetěz, s použitím stropního baldachýnu EIVA, jako počátečním bodem.

  2. Potřebujete jeden nebo více světelných zdrojů? S komponenty EIVA budete schopni vytvořit světelný systém s obrovským množstvím kombinací a přivést světlo i tam, kde to bylo dříve neuskutečnitelné a tím si proměníte svůj prostor na pěkné a útulné místo.

  3. Jaký typ napájení máte k dispozici pro vaše svítidla?V závislosti na tom, zda máte jeden nebo více elektrických zdrojů můžete vytvořit světelnou instalaci s více světly z jednoho elektrického přívodu, nebo si připojte každé svítidlo zvlášť. Můžete si vybrat variantu, která vám nejvíce vyhovuje.

  4. Kde začít? K napájení našich venkovních svítidel můžete použít zástrčku nebo přímo stropní nebo nástěnný přívod elektřiny. V každém případě si budete moci navrhnout, vytvořit a umístit vlastní dokonalé svítidlo, z našich komponentů, do vašeho altánku, na terasu nebo pod pergolu.

- Vyberte si z naší nabídky -

Prohlédněte si naši nabídku světelných systémů EIVA a LUMET i když budete offline!


Nabídka