Voda nebyla vždy přátelským prostředím pro svítidla. Až do dneška. Vytvořte si vlastní venkovní osvětlení s garancí kvality Creative-Cables.

Proč zvolit EIVA

Odolný vůči dešti a vodě

Srdcem systému EIVA je E27 objímka, první na světě, s ochranou IP65: díky speciálnímu izolačním gelu uvnitř a vodotěsné membráně kolem žárovky, odolá tato objímka bez problémů dešti i v bouřce.

Navrženo pro venkovní prostory

Světelný systém EIVA je navržený, vyrobený a patentovaný značkou Creative-Cables. Umožní vám osvětlit venkovní prostory jako jsou terasy, altánky, verandy a venkovní posezení vašich barů a restaurací.

100% Přizpůsobitelné

Můžete si u nás koupit samostatné komponenty a vytvořit si vlastní jedinečné venkovní osvětlení, nebo nás oslovte a my vám sestavíme svítidlo podle vašich představ, které bude připravené k instalaci.

Fermaluce EIVA

HOTOVÁ SVÍTIDLA

Díky hotovým svítidlům systému EIVA si můžete vylepšit vzhled vašich venkovních prostor bezpečnými produkty vyrobenými v Itálii, které jsou zcela odolné proti vodě. Každé svítidlo je vyrobeno z komponentů z měkkého silikonu v různých barevných provedeních. Výměnou některého komponentu, změnou délky kabelu, nebo barevné kombinace si můžete přizpůsobit svítidlo vlastním požadavkům. Dostupné jsou následující modely svítidel:

    • Přenosné venkovní svítidlo se zástrčkou, známe ho jako Snake, dostupné v edici Pastel nebo Elegant, ve verzi s vystavenou žárovkou, nebo pro upevnění stínidla, které můžu být zcela přizpůsobitelné s použitím KONFIGURÁTORU.
    • Nástěnná svítidla Fermaluce, dostupná v edici Pastel nebo Elegant, ve verzi s vystavenou žárovkou nebo se stínidlem. Jsou ideální pro funkční osvětlení terasy, verandy nebo koupelny.
    • Jednoduché závěsné svítidlo dostupné v edici Pastel nebo Elegant, ve verzi s vystavenou žárovkou nebo se stínidlem. Všechny druhy svítidel můžete koupit se stropním úchytem (decentralizérem) a jsou ideální pro ty, kteří mají vyvedenu elektřinu ze zdi, ale touží po závěsné stropní lampě.

STROPNÍ BALDACHÝN NEBO ZÁSTRČKA?

Na začátku je dobré si ujasnit, zda dáváte přednost zástrčce nebo stropnímu baldachýnu. Stropní baldachýn s 1 otvorem EIVA z měkkého silikonu s IP65 vám umožní vytvořit zcela voděodolná závěsná svítidla nebo světelné řetězy.

Na druhé straně se zástrčkou, odolnou proti vlhkosti s IP 44, si můžete vytvořit přenosná závěsná svítidla, která můžete použít kdekoliv a kdykoliv.

VYBERTE SI OBJÍMKU

Vyrobena je z bílého nebo černého termoplastu, je to voděodolná objímka E27 vhodná jak pro jednoduchá svítidla s odkrytou žárovkou, tak i pro svítidla se stínidlem.

Objímku můžete koupit samostatně nebo s měkkou silikonovou krytkou dostupnou ve dvou tvarech a v mnoha barevných provedeních.

PROPOJTE VÍCE SVÍTIDIEL

Pokud si chcete osvětlit více venkovního prostoru, využijte výhodu 100% vodotěsné spojovací krabičky v tvaru T EIVA 3, s ochranou IP65, a navrhněte si jedinečnou venkovní světelnou instalaci.

Vytvořte si světelný řetěz, propojte několik závěsných svítidel, nebo si vytvořte světelnou mřížku: vy sami si rozhodujete o rozložení, výšce a vzdálenosti světelných závěsů.

Eiva-3, conexión de 3 vías para exterior IP65

VYBERTE SI KABEL

Creative-Cables venkovní kabely jsou navrženy tak, aby vám umožnili vytvořit venkovní světlenou instalaci podle vlastních představ, která je odolná vůči dešti a vodě.

Vyberte si kabel z přírodních materiálů jako je juta a len, nebo z jasných barev kabelů potažených umělým hedvábím pro dosažení požadovaného estetického efektu.

Začněte nákup z našeho výběru

EIVA ELEGANT, silikonová objímka

Eiva-3, spojovací krabička do exteriéru

Eiva Snake se stínidlem Swing

EIVA PASTEL - Závěsná lampa IP65 do exteriéru

EIVA Závěsná lampa IP65

Fermaluce EIVA


Nabídka