Osvětlete si svoje venkovní prostory a vytvořte si příjemnou večerní atmosférou s barevnými světelnými řetězy od Creative-Cables.

Proč zvolit LUMET

HOTOVÁ SVÍTIDLA

Se systémem Lumet si můžete vytvořit jedinečné venkovní osvětlení, které se lehce instaluje a demontuje a je ideální pro zpříjemnění vašeho venkovního večerního posezení s přáteli, doma nebo na dovolené!

ODOLNÉ PROTI VLHKOSTI

Díky stupni ochrany IP44 můžete světelné řetězy systému Lumet klidně instalovat ve venkovních prostorech i během těch nejvlhčích večerů a před každým lijákem je můžete rychle schovat.

PŘIZPSŮSOBITELNÉ ROZMĚRY

Díky vlastnostem kabelu a způsobu montáže objímek si můžete světelný řetěz Lumet snadno přizpůsobit svým potřebám. Pokud se vaše potřeby změní, bude stejně snadné změnit i světelný řetěz!

Kompletní sestavy

HOTOVÁ ŘEŠENÍ

Hotové sestavy světelných řetězů LUMET jsou ideální k osvětlení venkovních prostorů jako jsou zahrady, terasy a altánky, v provedení, které se snadno instaluje a demontuje. Sestava nabízí kompletní řešení dostupné v různých délkách a barevných provedeních. S kabelem je dodáno kompletní příslušenství k montáži: objímky, zástrčka a háček, dostupné v bílé nebo černé barvě.

Řešení pro kutily

Navrhněte si vlastní řešení světelného řětězu lumet

1 - VÝBĚR KABELU

Vyberte si z více než 20 barevných provedení textilních kabelů s obdélníkovým průřezem ten, který nejvíce vyhovuje vašemu stylu a kupte si tolik metrů, kolik budete na svoji venkovní instalaci potřebovat.

2 - ROZMÍSTĚNÍ SVĚTELNÝCH BODŮ

Vyberte si potřebný počet objímek a umístěte si je podle svých potřeb: upřednostňujete vystavené žárovky, nebo chcete radši přidat stínidlo? Jejich instalace bude velice jednoduchá, protože je není potřeba zapojovat!

3 - PŘIDAT ZBÝVAJÍCÍ SOUČÁSTKY

Sestavte si svůj systém Lumet přidáním dalšího potřebného příslušenství: zástrčky k přímému připojení ke zdroji napájení a háček k uchycení kdekoliv potřebujete. Pokud naopak chcete světelný řetěz prodloužit nebo spojit dva dohromady, můžete to udělat pomocí speciální spojovací krabičky.

4 - DOKONČITE SVŮJ LUMET SYSTÉM

Pokud jste si sestavili vlastní světelný řetěz, stačí už jen dokončit! Vyberte si z našeho katalogu E27 žárovek u, která nejlépe vystihuje váš styl, podle potřeby přidejte jedno nebo více stínidel z naší rozsáhlé nabídky!

NECHEJTE SE INSPIROVAT

Světelné řetězy

Nástěnná držák pro světelný řetěz

Systém LUMET kabely

Černá E27 obímka z termoplastu pro světelný řetěz

Světelné řetězy

Máte zájem o instalaci elektroinstalačního systému Lumet, ale nemáte ponětí, kde začít? Žádný problém!

Je zde "Osvětlete mě“, bezplatná služba Creative-Cables, jejímž prostřednictvím vám naši odborníci pomohou najít řešení šité na míru vašim potřebám. Dosáhněte dokonalých výsledků, ať už online z pohodlí domova nebo osobně v některé z našich prodejen. Klikněte zde a zjistěte více.


Nabídka