https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BIP44-E27-2

E27 stěnová nebo stropní objímka- IP44 voděodolná s kružky na stínítko

Nový produkt

Dostupný

230,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Velké výsledky s malým produktem. Objímka E27 s krouškami na stínítko je dokonalým řešením pro osvětlení jakéhokoli prostředí. Tento produkt je patentován společností Creative-Cables a odlišuje se od jinýchsvými zmenšenými rozměry a moderními a jednoduchými liniemi. Dovoluje vybrat jakékolistínítko a tak vám umožní vytvářet nápadné světelné kompozice dle vašeho vkusu a to bez použití rozety. Objímku E27 lze namontovat přímo na jakoukoli stěnu nebo strop.

Navíc díkyspeciální membráně která chrání vnitřní část, má objímka E27 zaručený stupeň ochrany IP44, díky čemuž je vhodná i do exteriéru - pod přístřešek, na terasu ale také například v koupelně, v blízkosti zrcadla nebo nad ním.

Kde všude můžeme tuto objímku použít?

Objímka Creative-Cables E27 díky své všestrannosti může být použita v interiéru i v exteriéru: kuchyně, pracovna, obývací pokoj, terasa a ještě mnohem více. Kompaktní design a menší rozměry znamenají, že tento produkt lze snadno instalovat i v menších prostorách, pro vnitřní i venkovní instalace s různými druhy stínítek

Proč byste si měli vybrat objímku E27 jaké mě výhody?

Objímky se závitem E27 patří mezi nejběžnější a nejprodávanější na trhu. Jedním z důvodů je jednoduchost užívání.: Vše, co musíte udělat, je našroubovat žárovku se závitem E27 a hotovo! Žárovka bude dále zajištěna díky šroubovému uchycení, ve vnitřní části objímky, které zajišťuje její pevné uchycení, čímž se výrazně snižuje riziko náhodného pádu a poškození.

Další výhodou objímky E27 je její flexibilitavšestrannost.Stejná objímka je kompatibilní s různy druhy žárovek, díky čemuž je ideální pro použití při mnoha různých příležitostech a omezuje potřebu nákupu nového příslušenství pro každou žárovku.

Objímka E27 jecenově dostupná a jedna z nejprodávanějších a nejoblíbenějších z příslušenství.

Co znamená stupeň ochrany IP44 v objímce žárovky?

Kód IP44 specifikuje stupeň ochrany objímky s kroužky na stínítko proti prachu, cizími tělesy a vlhkosti. První 4 uvádí, že objímka je chráněna před vniknutím těles o průměru větším než 1 mm, zatímco druhá 4 znamená, že objímka je chráněna před stříkající vodou ze všech směrů.To znamená, že objímku s krouškami na stínítko Creative-Cables můžeme použít i do exteriéru a do určité míry vydrží náročné povětrnostní podmínky, ale nesmí být přímo vystaven dešti.

Více informací

 
Více informací

Technické specifikace:
Termoplastová objímka s PVC těsněním. S kroušky na stínítka.

  • Závit: E27
  • Napětí: 220/240V
  • Třída: II
  • Stupeň ochrany: IP44
  • Rozměry: průměr Ø 50 mm, výška 60 mm
  • Svorky: šroubové pro pevné nebo ohebné kabely od 0,75-1,5 mm2

Vyrobeno v Itálii

Certifikace: CE

Šrouby a hmoždinky pro montáž na zeď nejsou součástí balení.

 
Parametry
Typ produktuObjímka pro stínidlo
ProstředíExteriér, Interiér
VypínačNe
Stupeň ochranyIP44
MateriálTermoplastický
ZávitE27
Barva světla2700°K
Lumen640 Lm
Download PDF

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka