https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BINT400

Jednopólový, posuvný válcový spínač s uzemňovací svorkou

Nový produkt

Dostupný

190,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Jednopólový posuvný vypínač s uzemňovací svorkou je základní elektrickou součástí pro ovládání napájení v mnoha aplikacích. Díky svému kompaktnímu, válcovému a výraznému designu v kombinaci s funkčními vlastnostmi a konstrukcí z termoplastu nabízí spolehlivé a cenově výhodné řešení pro řízení toku elektrické energie. Použijte jej k zapojení nového svítidla nebo k výměně současného spínače ve starém svítidle.

Lze použít se všemi kulatými a opletenými kabely Creative-Cables 2x0,75 a 3x0,75..

Kdy zvolit jednopólový spínač?

Tento typ vypínače umožňujeovládání zapnutí/vypnutí velmi jednoduchým způsobem a má za úkol přerušit fázi (jeden pól). Naproti tomu dvoupólový spínač přerušuje fázi a nulový vodič (dva póly) současně. Obecně jsou jednopólové spínače ideální pro elektrické spotřebiče s malým příkonem, jako jsou např.stolní lampynebo nástěnné svítidlo se zástrčkou.

Co znamená posuvný vypínač?

Posuvný spínač s páčkou zapnutí/vypnutí nabízíiintuitivní a praktické používání.Páčka umožňuje snadnou aktivaci nebo deaktivaci spínače jediným pohybem. Díky této konstrukci je také ideální pro ovládání jednou rukou.

Moderní a kompaktní design

Elegantní a moderní styl:válcovitý tvartohoto vypínače mu dodává neobvyklý vzhled, který se hodí do různých typů prostředí a umocňuje jeho osobitost. Ideální volba pro ty, kteří hledají moderní a rafinovanou estetiku.

V jakých verzích je k dispozici?

Tento jednopólový vypínač je k dispozici ve dvou klasických barvách:černá a bílá.Tyto univerzální barevné varianty se hodí k jakémukoli designu nebo stylu nábytku. Bílá dodává čistý a moderní vzhled, černá zase eleganci a sofistikovanost.

Závěrem lze říci, že jednopólový válcový posuvný spínač s uzemňovací svorkou je univerzální a funkční elektrická součástka. Jeho jednopólový charakter, posuvná páčka, elegantní válcový tvar, uzemňovací svorka a černobílá barva z něj činí ideální volbu pro mnoho aplikací.

Více informací

 
Více informací

Jmenovité napětí: 250V
Odporová zátěž:2A
Indukční zátěž: 0,5A
Zátěž lampy: 0,5A
Jmenovitý proud: maximálně 75 W - LED žárovky
Svorky: šroubové
Rozměry: ⌀ 25 mm délka 87,5 mm

Certifikát CE

Použití - pro připojení svítidel s:
Ploché kabely H03VVH2-F 2x0,75 mm2, kulaté kabely H03VVV-F 2x-3x0,75 mm2 a opletené kabely FRRTX 2x-3x0,75 mm2.
Ploché kabely H03V2V2-F 2x0,75 mm2 nebo kulaté kabely H03V2V2-F 2x-3x0,75 mm2 T90 °C

VAROVÁNÍ: Před uvedením do provozu odpojte napájení hlavním vypínačem.

 
Parametry
Typ produktuPosuvný vypínač
Základová barvaBílý, Černý
Download PDF

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka