https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BEK-MATERIA

Keramické stínidlo ve tvaru misky z kolekce Materia - Vyrobené v Itálii

Nový produkt

Dostupný

1 770,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Keramické stínidlo ve tvaru Misky z naší kolekce Materia dodá vašemu interiéru příjemný barevný nádech a svým typickým tvarem vnese závan Středomoří.
Ručně vyrobené v Itálii. Toto stínidlo tvaru misky je možné zakoupit ve vícebarevných provedeních: od lesklé bílé, která dodává stínidlům neutrální světlý vzhled ideální do každého interiéru, přes rezavý efekt, ideální do industriálních interiérů, až po přírodní odstíny barev jako je korál nebo terakota, které v interiéru vytvoří přirozeně neutrální až vesnickou atmosféru.
Vnitřní plocha stínidla má lesklou bílou barvu, aby pěkně odrážela a šířila světlo ze žárovky.
Řemeslná výroba těchto keramických stínidel znamená, že každý kus je jedinečný a mohou se tedy mezi s sebou drobně lišit odstíny barev!

Celé světelné řešení můžete dokončit dalšími kreativními součástkami od Creative-Cables. Jako variantu světelného zdroje pro toto stínidlo doporučujeme LED Glóbus G95 nebo nějakou žárovku s netradičným tvarem, například Milo - má malé rozměry a je ideální na prosvětlení vašeho svítidla.

Upozornění! Žárovka ani objímka nejsou součástí balení.

Více informací

  • Více informací
  • Parametry
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Keramické stínidlo ve tvaru misky, ručně vyrobené v Itálii - technická specifikace:

Materiál: lakovaná keramika
Průměr: 240 mm
Výška: 140 mm
Hmotnost: 1 kg
Průměr vnitřního otvoru: 43 mm, vhodné pro objímku E27.

 
Parametry
ZávitE27
MateriálKeramická
Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka