https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BKSI-LB01

Přenosná lampa SI! s napětím 5 voltů a dárkovým boxem

Nový produkt

Dostupný

760,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Pokud hledáte jedinečný a inovativní dárek, pak je přenosná lampa SI! s dárkovou krabicí perfektní odpovědí na vaše potřeby. To, co dělá tuto lampu s napětím 5 voltů exkluzivním, kromě její technologie se žádostí o patent, je k dispozici balení, které může být také použito jako pouzdro pro jistý dárek.

Co znamená 5 voltová lampa?

Technologie 5 voltů, kterou využívá lampa SI!, ji činí velmi univerzální a snadno použitelnou a umožňuje ji napájet prostřednictvím jakéhokoli kabelu USB-C. Takže abyste lampu zapnuli, stačí ji připojit k jakémukoli zařízení s portem USB-C, jako jsou notebooky, powerbanky nebo adaptéry do zásuvky. Tím způsobem budete moci použít lampu SI! kdekoli chcete, aniž byste se museli starat o to, najít zásuvku poblíž.

Co dělá tuto lampu tak zvláštní?

Tato lampa není pouze praktická, ale je také velmi elegantní! K dispozici v bílé a černé barvě, tato verze přenosné lampy přichází v dárkové krabici a je dokonalou volbou pro jakýkoli typ dekorace, od minimalistické po klasickou. Lampa obsahuje Edison ST64 žárovku s napětím 5 voltů, která poskytuje teplé a přívětivé světlo, což ji činí ideální pro vytvoření relaxační atmosféry v jakémkoli prostoru, ať už to bude váš obývací pokoj, terasa nebo dokonce trávník, kde si užíváte odpolední piknik až do večera.

Můžete také znovu použít kovový základ krabice jako podporu pro vaši lampu SI!, pro ještě více personalizovaný a kompletní produkt.

Jaký styl odráží tato 5 voltová lampa?

Navíc jsme se rozhodli udělat lampu SI! co nejvíce ekologickou tím, že jsme se vyhnuli zbytečným doplňkům (včetně našich ikonických kabelů!) a udělali každou součást plně recyklovatelnou nebo znovupoužitelnou. Absence baterií činí výrobek lehkým, praktickým a snadno přenosným na jakoukoli dobrodružnou cestu. Tato konkrétní verze přichází s speciálním dárkovým kartonovým boxem s kovovým základem. Tento obal z 100% plastových materiálů byl navržen jako opakovaně použitelný obal pro váš lampu, aby byl ještě udržitelnější a snadněji přenositelný.

Kovový základ lze také použít jako podporu lampy.

Shrnutí: Pokud hledáte přenosnou lampu, která by mohla být zábavným a neočekávaným dárkem, pak je SI! lampa pro vás perfektní volbou. SI! 5 voltová lampa je k dispozici také v dalších verzích, které najdete zde spolu se všemi kompatibilními žárovkami.

Poznámka: není kompatibilní s konektorem Apple Lightning nalezeným na iPhonu a většině modelů iPadu. Lze použít s kabely USB-C/USB-C nebo USB-A/USB-C.

Více informací

 • Více informací
 • Parametry
 • Download PDF
 • Policy

  • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
  • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
  • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Tento dárek v krabici obsahuje:

SI! Držák lampy v daném provedení:

 • Rozměry: Ø 50 mm, výška 78 mm
 • Závit: E27 max 4W
 • Nominalní napětí: 5V
 • Třída: III
 • Certifikace: CE

Žárovka [BB-B01]: LED, E27 ST64, 5V, 1,3W, 80Lm, 2500K, Ø 64mm, výška 140mm

Dárková krabice:

 • Rozměry: Ø 81 mm, výška 210 mm
 • Kartonová krabice s kovovým víčkem v daném provedení

Pozor: Kabel není součástí balení - Pro zajištění správné funkce lampy bude potřeba externí zdroj napájení s napětím 5V.

 
Parametry
MoodModern
Typ produktuStolní lampa
MateriálKov
ZávitE27
ŽárovkaAno
StmívatelnáAno
StínidloBez stínidla
Světelný rozsahRozptýlený
InteligentníNe
Úhel osvětlení360°
Barva světla2500°K
Lumen80 Lm
Počet světelných bodů1
Download PDF

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka