https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BPBASE

Porcelánová základna pro elektrickou zásuvku a vypínač/rozdělovač

Nový produkt

Dostupný

375,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Porcelánový podstavec je nezbytným doplňkem pro ty, kteří chtějí vytvořit historicky vypadající odkrytou elektroinstalaci. Je vyroben z odolného porcelánu s dlouhou životností a je navržen tak, aby jej bylo možné kombinovat s porcelánovou zásuvkou nebo vypínačem/přístrojem Creative Cables, i když stěna není dokonale rovná. Je kompatibilní se širokoúhlými kabely a je vybaven vstupem/výstupem, takže lze připojit několik výrobků stejné řady a/nebo několik světelných bodů.

Tato základna je vyrobena ze stejného porcelánu jako ostatní výrobky této řady, jako jsou (dalle zásuvky aderivační krabicea je odolná a okouzlující. Porcelán je totiž materiál, který je rozšířený a ceněný po celém světě pro svou krásu, trvanlivost a technické vlastnosti. Jeho tisíciletá historie svědčí o zručnosti a řemeslné dovednosti starých řemeslníků, kteří vytvořili poklad, jenž si dnes dokáže uchovat stejné kouzlo jako v minulosti.

Více informací

 • Více informací
 • Parametry
 • Download PDF
 • Policy

  • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
  • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
  • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Porcelánová základna zásuvky:

 • Rozměry: Ø 101 mm, h 24 mm
 • Barva bílá nebo černá

Kompatibilní se širokými kabely:H05VV-F 3x1,50

Toto příslušenství je kompatibilní se všemi porcelánovými zásuvkami a rozdvojkami Creative Cables.

Malé nedokonalosti by neměly být připisovány výrobní vadě, ale tvoří charakteristiku výrobku a svědčí o jeho zvláštním řemeslném zpracování.

 
Parametry
MateriálPorcelánový, Porcelánový
Download PDF

Příslušenství

18 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka