https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BGABBIA-S

Kovová klec pro stínidlo Bistrot

Nový produkt

Dostupný

435,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Setkání stylu a funkčnosti: matná kovová klec pro stínidlo Bistrot je doplněk, v němž se industriální styl a ochrana snoubí v estetice, která se hodí do různých zařizovacích kontextů v interiéru i exteriéru.

Díky odolné konstrukci je žárovka bezpečná před náhodnými nárazy a zároveň poskytuje rovnoměrné rozložení světla. Díky kompaktním rozměrům o průměru 310 mm a výšce 85 mm je vhodný pro širokou škálu stínidel a je také ideálním doplňkem našich exkluzivních svítidel. stínidla Bistrot.

Více informací

  • Více informací
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Rozměry:
Průměr: 310 mm
Výška: 85 mm

Materiál: kov

K čištění klece ji oddělte od stínidla a použijte měkký, suchý hadřík. V případě odolnějšího znečištění lehce navlhčete hadřík vodou s neutrálním čisticím prostředkem, dobře jej vyždímejte, abyste odstranili přebytečnou tekutinu, a jemně otřete.

Klec můžete kombinovat se stínidlem Bistrot.

Download PDF

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka