https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BGABBIA-L

Kovová klec pro stínidlo Harbour

Nový produkt

Dostupný

475,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Tato kovová klec s industriálním nádechem je ideální pro stylovou ochranu žárovek ve stínidlech lamp Harbour. Ideální do jakéhokoli prostředí v interiéru i exteriéru.

Nejen z estetického hlediska: robustní konstrukce zajišťuje, že žárovka je v bezpečí před náhodnými nárazy, a zároveň poskytuje optimální rozptyl světla. Rozměry této kovové klece, 400 mm v průměru a 95 mm na výšku, z ní dělají univerzální výrobek, vhodný pro stínidlo Harbourpodepsané Creative Cables a mnoho dalších.

Více informací

  • Více informací
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Rozměry:
Průměr: 400 mm
Výška: 95 mm

Materiál: kov

Chcete-li klec vyčistit, oddělte ji od stínidla a použijte měkký, suchý hadřík. V případě odolnějšího znečištění lehce navlhčete hadřík vodou s neutrálním čisticím prostředkem, dobře jej vyždímejte, abyste odstranili přebytečnou tekutinu, a jemně otřete.

Klec můžete kombinovat se stínidlem Harbour.

Download PDF

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka