https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BTCH

Taché, stojan na žárovky

Nový produkt

Dostupný

745,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Nápaditá, moderní a důmyslná: to je stolní lampa zrozená ze setkání originálního stojanu na žárovky Taché, který vytvořil designér Fabrizio Alessio a zkompletovaných kabelů Snakebis. Taché je inspirovaná jedním z nejobdivovanějších předmětů ve světě designu: kancelářskou sponkou, kterou si nechal v r. 1899 patentovat William Middlebrook. Její jednoduchost a eleganci Taché kopíruje.

Designer Fabrizio Alessio přenesl svou představu Middlebrookovy myšlenky do světa osvětlení a čerpal z její elegance a jednoduchosti: stejně jako kancelářská sponka sepne listy papíru, super lehká struktura Taché dokáže sevřít jakoukoliv žárovku glóbus G125 a držet ji zavěšenou a vystavenou.

Taché se skládá ze dvou zrcadlových ramen z hliníkového rámu, které jsou potažené textíli a doplněné o dvě elegantní dřevěné nohy vyrobené v Itálii. Potah má nejen dekorativní funkci, ale chrání také povrch žárovky. Další nápad: nakombinujte svou Taché lampu s jedním z našich zkompletovaných SnakeBis kabelů a vytvořte tak praktickou, moderní a nápaditou designovou stolní lampu.

Více informací

 • Více informací
 • Parametry
 • Stáhnout montážní návod
 • Download PDF
 • Policy

  • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
  • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
  • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Taché, držák na žárovku:
Rameno Taché je vyrobeno z potaženého hliníkového drátu:
Průměr: 0,6mm
Délka: 87mm
Výška: 240mm
Noha z bukového dřeva:
Průměr: 15mm
Délka: 90mm
Otvor: 7,5mm

 
Parametry
MateriálHliníkový, Textilní, Dřevěná
Download PDF

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka