https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BKBS27SW

Sada silikonových objímek E27 s vypínačem a skrytými kabelovými svorkami

Nový produkt

Dostupný

240,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Pokud hledáte zábavnou a barevnou silikonovou objímku E27 s vypínačem, která se hodí k vašim vystaveným žárovkám, je to pro vás ideální řešení. Tento výrobek s dlouhou životností je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, je měkký a lehký a zároveň si zachovává flexibilitu. Navíc díky široké škále dostupných barev se výrazný a zároveň funkční výsledek zaručeně přizpůsobí jakémukoli prostředí.

Proč zrovna silikon?

Měkký, dlouhotrvající a příjemný na dotek. Odolává vysokým teplotám, chemickým vlivům a oxidaci. Kromě toho je lehký a může se pochlubit vynikajícími izolačními vlastnostmi: není divu, že tento materiál upoutal pozornost interiérových designérů a zákazníků, kteří hledají něco univerzálního a spolehlivého.

Jaké jsou výhody objímky s tlačítkovým vypínačem?

Tlačítkový spínač je v osvětlování zcela běžný: kmitající tlačítko zůstává po stisknutí ve stejné poloze. Jedná se o velmi praktickou součástku, která se snadno používá a ovládá i jednou rukou. Pokud chcete vytvořit zábavné a barevné nástěnné lampy a pokud potřebujete zapínat a vypínat osvětlení bez nutnosti instalace nástěnných vypínačů nebo jističů, vyberte si držák s tímto spínačem.

Kam nejlépe umístit silikonovou objímku

Sada silikonových objímek E27 se skrytou kabelovou zásuvkou a vypínačem od společnosti Creative-Cables rozvine vaši kreativitu v jakémkoli prostředí, protože nabízí širokou škálu pastelových nebo zářivých barev. Objímka kabelu a skrytý vypínač zajišťují lineární design výrobku bez ohledu na barevnou paletu. Navštivte naše webové stránky, kde najdete široký výběr silikonových rozet, které vám pomohou vytvořit bezproblémová svítidla v odpovídajících barvách.

Chcete tuto zásuvku použít jako nástěnné svítidlo místo závěsného svítidla?

Silikonový objímka žárovky E27 lze instalovat pomocí kloubů, nástavců nebo Creative Flex, které vyžadují závitovou trubku M10x1. Proto jsme se rozhodli přidat do sady specifické plastové příslušenství, které nahradí kabelovou objímku. Tato součástka umožní zachovat dokonalý tvar silikonového krytu pro jakýkoli druh žárovky.

Dodejte svému osvětlení osobitost a šmrnc a udělejte svůj domov ještě útulnějším a barevnějším díky sadě silikonových zásuvek E27 od společnosti Creative-Cables.

Více informací

 
Více informací

Sada silikonových objímek E27 se skrytou kabelovou svorkou:
Průměr: 44 mm
Výška:110 mm
Vrchní otvor: 10 mm

Hladká termoplastická černá zásuvka E27 s vypínačem, certifikovaná podle ENEC.
Typ a průřez kabelu: pevný nebo ohebný s průřezem od 0,5 do 2,5 mm².
Technopolymerová kabelová svorka a závitová trubka M10x1 jsou součástí dodávky.

 
Parametry
Typ produktuObjímka pro vystavené žárovky
ProstředíInteriér
VypínačAno
MateriálSilikonová
ZávitE27
StínidloBez stínidla
InteligentníNe
Download PDF

6 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka