https://www.creativecables.cz/1_creative-cables K3PL27L2FLEU-L

Nástěnné svítidlo Spostaluce se zásuvkou a 3 žárovkami Ghost

Nový produkt

Dostupný

7 310,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Prozkoumejte intrigující současnou estetiku Spostaluce, která představuje dokonalou fúzi inovativních tvarů a působivého osvětlení, přitahující pozornost a vytvářející atmosféru kouzla v jakémkoli prostředí. Navržená jako nástěnní svítidlo, tato kreace nabízí mnohem více než jen zdroj světla; se svými třemi žárovkami Ghost, které lze umístit na stěnu podle libosti, vyzařuje měkké a pohlcující světlo, které nejen osvětluje prostory, ale také zdůrazňuje jejich estetiku.

Kromě toho přítomnost kabelu a zástrčky umožňuje úplnou flexibilitu v umístění, což umožňuje přizpůsobit Spostaluce specifickým potřebám osvětlení a dekorace každého prostoru.

Více informací

  • Více informací
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Rozměry:
Délka kabelu: 300 cm

Osvětlení pro každou žárovku:
Paticí: E27
Výkon: 6W
Svítivost: žárovky G02 a G03 / 500 Lumenů (odpovídá staré 50W žárovce); žárovky G12 a G13 / 380 Lumenů (odpovídá staré 30W žárovce)
Napětí: 220-240V
Teplota: žárovky G03 / Teplé světlo (2200K); žárovky G13 / Teplé světlo (1900K)
Životnost žárovky: 20,000 hodin

Náhradní žárovka: BB-G03, BB-G13

čistěte žárovky jen jemným hadříkem a vyhýbejte se použití chemikálií, které by mohly poškodit jejich povrch

Dvoupólová zástrčka 2,5A EU

Žárovka a objímka jsou patentované produkty.

Poznámka: Pro větší personalizaci a optimální přizpůsobení každému prostoru je lampa dodávána v demontovaném stavu. Pro zajištění maximální bezpečnosti a funkčnosti výrobku by montáž a instalace měly být prováděny kvalifikovaným personálem.

Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka