https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BIP44-E27-2-AN

Nástěnné nebo stropní svítidlo se stínidlem "Wildlife Whispers" se zvířaty z džungle - vodotěsné IP44

Nový produkt

Dostupný

815,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

S naší nástěnnou lampou se přenesete do srdce džungle. Každé stínidlo s potiskem divokých zvířat obklopených vegetací evokuje exotická dobrodružství v dalekých zemích. Tato stínidla jsou vyrobena z materiálu Dibond® a zachycují divokou podstatu deštného pralesa díky barevné paletě, která evokuje rozmanitost a intenzitu divoké přírody.

Toto svítidlo vyrobené v Itálii je ideální do interiérů včetně koupelen nebo pro osvětlení vnitřních venkovních prostor s osobitým charakterem a je navrženo tak, aby harmonicky zapadlo do jakéhokoli prostředí. Objímka lampy se snadno instaluje a dodává dotek nenápadné, moderní elegance. Světlo odrážející se od zářivých detailů stínidla se díky kovové polokulovité baňce jemně rozptyluje do místnosti, připomíná vzdálené krajiny a vytváří dokonalou atmosféru pro vaše chvíle odpočinku.

Více informací

  • Více informací
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Rozměry:
Výška: 13 cm
Průměr stínidla: 24 cm

Osvětlení:
Závit: E27
Výkon: 7W
Světelný výstup: Měděná půlkulová 806 Lumenů (ekvivalent staré 60W žárovky); Zlatá půlkulová 660 Lumenů (ekvivalent staré 40W žárovky)
Napětí: 220-240V
Teplota: teplé světlo (2700K)
Životnost žárovky: 15 000 hodin

Náhradní žárovky:žárovka s půlkou koule měd, žárovka s půlkou koule zlatá
Náhradní stínidlo: Mini talíř Ellepì s květinovým vzorem
Náhradní objímka objímka IP44 E27

Vyrobeno v Itálii

K čištění stínidel Dibond® používejte měkký hadřík a vyhněte se agresivním nebo dráždivým čisticím prostředkům.

Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka