https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BIP44-E27-2-BO

Nástěnné nebo stropní svítidlo se stínidlem s květinovým vzorem "Blossom Haven" - vodotěsné IP44

Nový produkt

Dostupný

815,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Pokud milujete květiny ve všech jejich podobách. Pokud je váš styl elegantní, romantický, bohémský, ale především výjimečný. Pokud chcete pro svůj domov jedinečné a sofistikované bytové doplňky. Pak vám nezbývá než se ponořit do kouzla okouzlujících zahrad s naší lampou, jejímž srdcem je stínidlo z kolekce "Blossom Haven". Tento elegantní výrobek, vyrobený z odolného materiálu Dibond®, zdobí květinové motivy, které se proplétají v tanci barev. Každé stínidlo je navrženo tak, aby zachycovalo ducha přírody a odráželo jemnou estetiku.

Tato lampa, vyrobená v Itálii, je díky svému krytí IP44 ideální do interiéru (i do koupelny) nebo jako světelný akcent ve venkovních prostorách a harmonicky zapadne do každého prostředí. Objímka lampy se snadno připevní na stěnu, čímž se výrobek stává příkladem moderního minimalismu. Shodná žárovka s pokovenou polokoulí zdůrazňuje detaily stínidla a vytváří měkké a sugestivní světlo, které zvýrazňuje vzory a zároveň podporuje klid a relaxaci.

Více informací

  • Více informací
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Rozměry:
Výška: 13 cm
Průměr stínidla: 24 cm

Osvětlení:
Závit: E27
Výkon: 7W
Světelný výstup: Měděná půlkulová 806 Lumenů (ekvivalent staré 60W žárovky); Zlatá půlkulová 660 Lumenů (ekvivalent staré 40W žárovky)
Napětí: 220-240V
Teplota: teplé světlo (2700K)
Životnost žárovky: 15 000 hodin

Náhradní žárovky:žárovka s půlkou koule měd, žárovka s půlkou koule zlato
Náhradní stínítko: mini talíř Ellepì s květinovým vzorem
Náhradní objímka: objímka IP44 E27

Vyrobeno v Itálii

K čištění stínidel Dibond® používejte měkký hadřík a vyhněte se agresivním nebo dráždivým čisticím prostředkům.

Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka