https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BFIN272EU-4KPASL

Přenosná svítidlo Snake s kovovou objímkou a zástrčkou, doplněná 4 dřevěnými kabelovými průchodkami Rolé

Nový produkt

Dostupný

1 815,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Svítidlo Snake je jednoduchý a přizpůsobitelný způsob, jak přinést světlo tam, kde jej potřebujete. 4 dřevěné kabelové průchodky Rolé, které jsou součástí soupravy, dělají z elektrické zásuvky jednoduchý výchozí bod pro vytváření originálních textilních kabelových instalací. Toto svítidlo s kovovou objímkou může dodat stěnám vitalitu a barvu a zároveň posunout světelný bod tam, kde to nejvíc potřebujete.

Co získám koupí této lampy?

Koupí přenosného svítidla Snake získáte elektroinstalaci připravenou k použití a 4 dřevěné kabelové průchodky Rolé. Jedná se o velmi všestranné doplňky, pomocí kterých vytvoříte na stěnách nevšední světelné instalace. Rolé je ve skutečnosti ideálním nástěnným držákem pro skutečně netradiční řešení osvětlení: lze snadno nainstalovat díky vhodnému nástěnnému příslušenství a může se stát i originálním věšákem

Jaký typ žárovek je kompatibilní s touto přenosnou svítidlem?

Lampa Snake se zástrčkou a rolé lze zakoupit s přibalenou žárovkou G125, kterou jsme s ní zkombinovali a která se díky svému tvaru koule přizpůsobí každé místnosti. Případně si můžete prohlédnout náš sortiment designových LED žárovek s paticí E27a najít tu, která nejlépe vyhovuje vašemu prostředí.

Více informací

  • Více informací
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Lampa Snake se skládá z:

5 metrů látkového kabelu 2x0,75 ve vybraném provedení
Sada kovových objímek E27 max 57W pro viditelnou žárovku ve zvolené povrchové úpravě
Certifikát CE

Žárovka [BB-P04]: LED, porcelánový efekt, G125, 7W, 640 Lm, 2700K, E27, energetická třída F, průměr 125 mm, výška 178 mm, stmívatelná

Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka