https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BIP44-E27-2-MA

Nástěnné, stropní svítidlo s ozdobným stínítkem majolica - IP44 Voděodolné

Nový produkt

Dostupný

910,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Tato lampa vám přináší Středozemní moře prostřednictvím nádherných barevných kontrastů na stínítku majolica Dibond®. Součástí lampy je černá nebo bílá objímka, kterou lze přímo namontovat na jakoukoli stěnu nebo strop a díky stupni krytí IP44 lze použít i v chráněných venkovních prostorách.

Komponenty svítidla

Toto nástěnné nebo stropní svítidlo se stínítkem majolica je důkazem toho, že osvětlení může být funkční i dekorativní: spojuje rafinovanou estetiku stínítka s jednoduchým a lineárním designem objímky. Všestranné a minimalistické řešení, které se přizpůsobí mnoha různým zařízením i díky objímce, kterou lze namontovat přímo na stěnu bez rozety. Podle našeho názoru je dokonalou žárovkou pro tuto kompozici A60 se stříbrnou půlkoulí na kopuli: perfektní možnost pro zvýraznění vzorů na stínítkách pro příjemné a zároveň výrazné osvětlení.

Dostupné barvy

Tato lampa je k dispozici s červeno-zeleným vzorovaným stínítkem nebo v modré květinové verzi. Vyberte si možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a vkusu.

Jaké světlo vyzařuje?

Nástěnné nebo stropní svítidlo se stínítkem majolica je spárováno se žárovkou se stříbrnou půlkulovou, která vyzařuje teplé a rozptýlené osvětlení pro uklidňující atmosféru. Osvětlení se šíří rovnoměrně díky nádhernému stínítku.

Co znamená stupeň ochrany IP44?

Stupeň ochrany IP (Ingress Protection) zajišťuje ochranu lampy před prachem, pevnými tělesy a vodou, což z ní činí ideální řešení na místech, jako jsou kuchyně nebo koupelny. První číslice (v rozsahu 0 až 6) znamená, že lampa je chráněna před pevnými předměty většími než 1 mm, zatímco druhá číslice (v rozsahu 0 až 8) znamená, že applique svítidlo se žárovkou je chráněna proti stříkající vodě ze všech směrů. Díky tomu je tento výrobek možné použít do exteriéru, ačkoli nesmí být přímo vystaven nepřízni počasí, ale musí být instalován pod přístřešky nebo střechy.
Stručně řečeno, pokud hledáte nástěnné nebo stropní svítidlo, které spojuje eleganci a funkčnost, nástěnné nebo stropní svítidlo se stínítkem majolica je pro vás tou správnou volbou. Vyberte si vzor, který nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a potřebám, a vychutnejte si krásné, rozptýlené osvětlení, kdekoli chcete, díky stupni ochrany IP44.

Více informací

 • Více informací
 • Parametry
 • Stáhnout montážní návod
 • Download PDF
 • Policy

  • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
  • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
  • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Nástěnné, stropní svítidlo s ozdobným stínítkem majolica vyrobené z:

Termoplastová objímka s PVC těsněním. Pro žárovky se stínítkem. Ve vybraném provedení.

 • Závit: E27
 • Napětí: 220/240V
 • Třída: II
 • Stupeň ochrany: IP44
 • Rozměry: průměr Ø 50 mm, výška 60 mm
 • Svorky: šroubové pro pevné nebo ohebné kabely od 0,75-1,5 mm2

Vyrobeno v Itálii

Certifikace: CE

E27 Dibond® Majolica stínítko ve vybraném provedení, Ø 24 cm

Žárovka [DL700200]: LED, A60, stříbrná půlkoule, 7W, 660Lm, 2700K, E27, Ø 60mm, délka106mm,, stmívatelné.

Šrouby a hmoždinky pro montáž na zeď nejsou součástí balení.

 
Parametry
MoodMinimal, Modern
Stupeň ochranyIP44
MateriálTermoplastický
ZávitE27
ŽárovkaAno
StmívatelnáAno
StínidloSe stínidlem
Světelný rozsahNepřímý
InteligentníNe
Úhel osvětlení180°
Barva světla2500°K
Lumen110 Lm
Počet světelných bodů1
Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka