https://www.creativecables.cz/13_bebulbs BB-P05

LED žárovka E27 CRI 95 G150 7W 2700K stmívatelná - P05

BB-P05

Nový produkt

Dostupný

865,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

The LED žárovka E27 CRI 95 G150 - P04 je vysoce kvalitní výrobek poskytující rovnoměrné, teplé a příjemné světlo, ideální pro osvětlení jak domácích prostor, jako jsou obývací pokoje, ložnice a kuchyně, tak i komerčních prostor. Žárovka má závit E27, který umožňuje snadnou instalaci do stávajících svítidel.

Vlastnosti

Jednou z hlavních vlastností LED žárovky E27 CRI 95 G150 je její vysoký index podání barev (CRI) 95, což znamená, že nezkresluje barvy, ale zobrazuje je velmi věrně, téměř jako v přirozeném světle.

Povrchová úprava

Kulatá žárovka P05 vypadá jako porcelánová díky své zjímavé povrchové úpravě. Neprůhledný matný bílý povrch propouští rovnoměrné měkké a jemné světlo, díky kterému je tato LED žárovka mimořádně elegantní a dodává styl každému prostředí, ve kterém je umístěná. Vypadá navíc skvěle i zhasnutá! Žárovka P04 je skvělá i pro lustry a závěsné lampy s více světly.

Úspora energie

Spotřeba pouhých 7 watt z ní dělá skvělou volbu pro ty, kdo chtějí šetřit energií. Navíc je tu dlouhá životnost přesahující 15,000 hodin užívání, čímž odpadá potřeba časté výměny žárovek.

Barva a intenzita

Žárovka má teplé bílé světlo o teplotě 2700K a vytváří tak teplé a přívětivé osvětlení. Žárovka je rovněž stmívatelná, to vám navíc umožňuje nastavit intenzitu světla podle vašich potřeb a preferencí. Funkce stmívání je užitečná především v ložnicích, jídelnách a všude tam, kde občas chceme jemné světlo.

Tvar

Tato velká výrazná žárovka má kulatý tvar glóbu o průměru 150mm (G150), je elegantní a moderní a skvěle se hodí k jakémukoliv stylu a do kterékoliv místnosti. Díky svým rozměrům zaujme a v prostou se rozhodně neztratí.

Více informací

  • Více informací
  • Parametry
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Typ světelného zdroje: LED
Tvar: Glóbus (koule)
Závit: E27
Průměr: 148 mm
Výška: 210 mm
Napětí: 220/240V
Výkon: 7W
Energetická třída: F
Barva světla: 2700 K
Světelný tok: 640 Lm
Stmívatelná: Ano

Stmívatelná s LED stmívačem IGBT.

Jak vybrat regulátor (stmívač): Je třeba vzít v úvahu minimální i maximální výkon. Pokud je regulovaný výkon mimo toto rozpětí, může dojít k blikání a/nebo poškození zařízení.

 
Parametry
RegulaceStmívatelná
ZávitE27
Průměr150 Ø
Typ žárovkyLED
Barva světla2700°K
Napětí220V, 240V
Watt7W
Energetický třídaF
TvarGlóbus, Glóbus
Úhel osvětlení360°
Lumen640 Lm
Barva sklaPorcelánový
BrandBebulbs
Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka