https://www.creativecables.cz/13_bebulbs BB-P04

LED žárovka E27 CRI 95 G125 7W 2700K stmívatelná - P04

BB-P04

Nový produkt

Dostupný

535,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

LED žárovka E27 CRI 95 G125 - P04 je vysoce kvalitní výrobek, který poskytuje rovnoměrné, teplé a příjemné světlo, ideální pro osvětlení domácích prostor, jako jsou obývací pokoje, ložnice a kuchyně, i komerčních prostor. Žárovka má patici E27, která umožňuje snadnou instalaci do stávajících svítidel.

Vlastnosti

Jednou z hlavních vlastností LED žárovky E27 CRI 95 G125 je její vysoký index podání barev (CRI) 95, což znamená, že reprodukuje barvy velmi přesně, a poskytuje tak obzvláště přirozené a realistické světlo.

Povrchová úprava

Říkáme jí porcelánová žárovka, protože povrchová úprava skla žárovky připomíná porcelán. Neprůhledný matný bílý povrch propouští rovnoměrné měkké a jemné světlo, díky kterému je tato LED žárovka mimořádně elegantní a dodává styl každému prostředí, ve kterém je umístěná. Vypadá navíc skvěle i zhasnutá! Žárovka P04 je ideální pro stolní lampy, lustry a závěsné lampy s více světly.

Úspora energie

Spotřeba pouhých 7 watt z ní dělá skvělou volbu pro ty, kdo chtějí šetřit energií. Navíc je tu dlouhá životnost přesahující 15,000 hodin užívání, čímž odpadá potřeba časté výměny žárovek.

Barva a intenzita

Žárovka P04 má teplé bílé světlo o teplotě 2700K a vytváří tak teplé a přívětivé osvětlení. Žárovka je rovněž stmívatelná, to vám navíc umožňuje nastavit intenzitu světla podle vašich potřeb a preferencí. Funkce stmívání je užitečná především v ložnicích, jídelnách a všude tam, kde občas chceme jemné světlo.

Tvar

A konečně její kulatý tvar glóbu o průměru 125mm (G125), elegantní a moderní, který se skvěle hodí k jakémukoliv stylu a prostoru.

Více informací

  • Více informací
  • Parametry
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Typ světelného zdroje: LED
Tvar: Glóbus (koule)
Závit: E27
Průměr: 125 mm
Výška: 178 mm
Napětí: 220/240V
Výkon: 7W
Energetická třída: F
Barva světla: 2700 K
Světelný tok: 640 Lm
Stmívatelná: Ano

Stmívatelná s LED stmívačem IGBT.

Jak vybrat regulátor (stmívač): Je třeba vzít v úvahu minimální i maximální výkon. Pokud je regulovaný výkon mimo toto rozpětí, může dojít k blikání a/nebo poškození zařízení.

 
Parametry
RegulaceStmívatelná
ZávitE27
Průměr125 Ø
Typ žárovkyLED
Barva světla2700°K
Napětí220V, 240V
Watt7W
Energetický třídaF
TvarGlóbus, Glóbus
Úhel osvětlení360°
Lumen640 Lm
Barva sklaPorcelánový
BrandBebulbs
Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka