https://www.creativecables.cz/13_bebulbs BB-P03

LED žárovka E27 CRI 95 G95 7W 2700K stmívatelná - P03

BB-P03

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

390,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

Žárovka LED E27 CRI 95 G95 - P03 je vynikající volbou pro ty, kteří hledají kvalitní osvětlení pro svou domácnost nebo kancelář. Vysoký index podání barev, teplá a příjemná barva světla, elegantní tvar koule a skleněný povrch s porcelánovým efektem, přes který vyzařuje homogenní světlo, činí tuto žárovku stylovým a funkčním doplňkem každé lampy.

Vlastnosti

Díky šroubení E27 ji lze snadno instalovat do různých stávajících svítidel. Žárovka má navíc vysoký index podání barev (CRI) 95, což znamená, že přesně zobrazuje barvy.

Povrchová úprava

Porcelánový efekt povrchu skla žárovky vydává homogenní světlo, které se rovnoměrně rozptyluje po celé místnosti. To je užitečné zejména v prostředí, kde je vyžadováno dobré celkové osvětlení, jako jsou kuchyně nebo zasedací místnosti.

Energetická úspornost

Žárovka LED E27 CRI 95 G95 - P03 je také energeticky úsporná. Se spotřebou pouhých 7 W spotřebuje tato žárovka méně energie než tradiční žárovky, čímž šetří účty za elektřinu. Kromě toho mají LED žárovky mnohem delší životnost než starší typy žárovek, což snižuje potřebu jejich časté výměny.

Barva a intenzita

Teplé bílé světlo této žárovky má 2700K, to znamená, že poskytuje teplé a uvolňující osvětlení. Tato teplota barvy světla je ideální pro relaxační atmosféru v prostředí, jako jsou ložnice nebo obývací pokoje. Žárovka je navíc stmívatelná, což znamená, že intenzitu světla lze nastavit podle potřeby. Tato funkce je užitečná zejména v případě, kdy je požadováno měkké světlo pro vytvoření romantické atmosféry nebo pro sledování televize v tmavé místnosti.

Tvar

Kulatý tvar glóbu G95 dělá z této žárovky stylový a nadčasový doplněk pro jakékoliv svítidlo, včetně těch závěsných nebo svítidel se zástrčkou, a to v jakémkoliv dekoru.

Více informací

  • Více informací
  • Parametry
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

Typ světelného zdroje: LED
Tvar: Glóbus (koule)
Závit: E27
Průměr: 95 mm
Výška: 140 mm
Napětí: 220/240V
Výkon: 7W
Energetická třída: F
Barva světla: 2700 K
Světelný tok: 640 Lm
Stmívatelná: Ano

Stmívatelná s LED stmívačem IGBT.

Jak vybrat regulátor (stmívač): Je třeba vzít v úvahu minimální i maximální výkon. Pokud je regulovaný výkon mimo toto rozpětí, může dojít k blikání a/nebo poškození zařízení.

 
Parametry
RegulaceStmívatelná
ZávitE27
Průměr95 Ø
Typ žárovkyLED
Barva světla2700°K
Napětí220V, 240V
Watt7W
Energetický třídaF
TvarGlóbus, Glóbus
Úhel osvětlení360°
Lumen640 Lm
Barva sklaPorcelánový
BrandBebulbs
Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka