https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BPDEVTG1

EIVA Závěsná lampa IP65 do exteriéru se stínidlem, textilním kabelem, decentralizerem, baldachýnem a objímkou, voděodolná

Přizpůsobit
EIVA

Nový produkt

Dostupný

3 380,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

Hledáte řešení na osvětlení jídelního stolu na terase? Chtěli byste pro svoji verandu venkovní lampu? Chtěli byste ve své zahradě vytvořit jedinečnou atmosféru s osvětlením, které odráží váš styl? Se závěsnými svítidly EIVA můžete konečně změnit vzhled svých vnějších prostor s bezpečnými produkty, které jsou voděodolné a vyrobené v Itálii.

Tato závěsná lampa se stínidlem do exteriéru, která se skládá z objímky a stropního baldachýnu EIVA: vysoce kvalitní komponenty s krytím IP65, odolné proti vodě a dešti, kompletně navržené a patentované společností Creative-Cables. Doplnili jsme tuto lampu o stínidlo Bistrot ze smaltovaného kovu, které mu svým nadčasovým stylem dodává jedinečnost.

Měkká silikonová povrchová úprava a vhodný kabel jsou ideální k vytvoření barevného a moderního designu ve vašich vnějších prostorách, osvětlených pergolách, altáncích a ke stolování venku: vyberte si verzi, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu!

Stropní baldachýn může být nainstalovaná na stěnu nebo strop, což vám umožní využít výhody existujících elektrických přípojek, zatímco díky decentralizéru se můžete rozhodnout, kde spustíte objímku se žárovkou a osvětlíte si přesně ten prostor, který potřebujete.

Tento lustr je připravený k instalaci a můžete si ho koupit už se světelným zdrojem: vybrali jsme pro vás žárovku G125 LED s průhledným sklem a dlouhým vláknem, v závislosti na zvolené povrchové úpravě, nebo si můžete vybrat jakoukoliv žárovku z naší široké nabídky více než 200 LED světelných zdrojů.

Všechna svítidla Creative-Cables jsou projektovaná a sestavovaná v Itálii a jsou testovaná a certifikovaná CE podle nejpřísnějších platných předpisů nezávislými laboratořemi: další důvod, abyste si vybrali kvalitu výrobků Creative-Cables.

Více informací

 
Více informací

Závěsná lampa do exteriéru je složena z:
500 cm neoprenového kabelu 2x1,00 zvolené barvy do exteriéru IP65;
1 IP65 jemný silikonový baldachýn zvoleného povrchu do exteriéru;
1 EIVA E27 IP65 objímka;
1 jemná silikonová krytka na objímku zvoleného povrchu;
1 decentralizer v montážní sadě na stěnu / strop;
1 Bistrot smaltované kovové stínidlo vybraného povrchu ø 300 mm V 150 mm.

světelný zdroj [Ref. DL7001100DA] LED, Glóbus G125, průhledná, dlouhé vlákno, E27, Ø 125 mm V 178 mm, 220/240V, 4W, energetická třída G, 2200 K, 400 Lm, Stmívatelná

Vyrobena v Itálii.

 
Parametry
MoodIndustrial
SystémEIVA
Stupeň ochranyIP65
MateriálKov
ZávitE27
ŽárovkaAno, Ne
StmívatelnáAno
StínidloSe stínidlem
Světelný rozsahRozptýlený
InteligentníNe
Úhel osvětlení180°
Barva světla2200°K
Lumen280 Lm
Download PDF

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nabídka