https://www.creativecables.cz/1_creative-cables BGTPEIVA3

Eiva-3, venkovní rozvodná skříňka se 3 větvemi a krytím IP 65

EIVA

Nový produkt

Dostupný

285,00 Kč

Cena včetně recyklačního příspěvku.

- +

EIVA-3 je vodotěsná rozvodná skříňka ve tvaru písmene „T" s krytím IP65 řady EIVA exteriér: první systém venkovního osvětlení s krytím IP65 na světě, se kterým můžete realizovat instalace na míru se zárukou vodotěsnosti výrobku. Díky speciálnímu izolačnímu gelu, který obsahuje, bezpečně odolává dešti a bouřkám.

Rychlá a snadná instalace systému EIVA-3 umožňuje navrhnout více venkovních konfigurací s využitím stávajících připojení. Sestava je vzájemně propojená a nevyžaduje žádné další zdroje, takže bude snadné vytvořit závěsná svítidla s odkrytou žárovkou nebo stínidlem nebo vytvořit průsečíky mezi různými řetězci a vytvořit tak skutečnou síť světel.

U modelu EIVA-3 si můžete zvolit počet, vzdálenost a délku jednotlivých pádů a dostat světlo tam, kde ho chcete a potřebujete nejvíce. Díky kroužku v horní části můžete kloub také zavěsit v jakémkoli venkovním prostoru. A díky koncovce s bočním otvorem, která je součástí sady a je ve stejné barvě jako kloub, ji můžete použít také jako svorku.

EIVA-3 je produkt navržený, zkonstruovaný a vyrobený společností Creative Cables.

Více informací

  • Více informací
  • Download PDF
  • Policy

    • Name: 14denní pravidla pro vrácení zboží
    • Description Pokud se rozhodnete, že si produkty zakoupené na našich webových stránkách neponecháte, můžete využít tzv. "právo na odstoupení od smlouvy". Od okamžiku, kdy jste je obdrželi, máte 14 dní na vrácení celé objednávky nebo její části. Výrobky musí být vráceny nepoškozené, v nepoškozeném stavu a v původním obalu. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky vyrobené na míru nebo na výrobky zjevně upravené na míru, včetně výrobků vyrobených pomocí konfigurátoru.
    • Klikněte sem pro více informací

 
Více informací

EIVA-3, třícestné připojení pro venkovní použití:

Připojovací zařízení pro svítidla CE 60598-1
Materiál: termoplast, vopred naplnený izolačným gélom
Výška: 115mm
Šírka: 73mm
Hrúbka: 26mm
Jmenovité napětí: 110/250 V ac
Kompatibilní s kabely H05RN-F 2x1 mm2v
Třída: II
Stupeň ochrany: IP65
Obsahuje kabelovou svorku, silikonovou zátku pro boční otvory a háček pro upevnění.

Maximální nosnost kabelů je 1,5 kg. Maximální nosnost kabelů je 1,5 kg.

Download PDF

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka