ČESKÁ REPUBLIKA POBOČKA

Ľubica:  Obchodní zástupce Creative-Cables pro Českou republiku.

Je pečlivá a spolehlivá – veskladu musí fungovat 5S, jinak lítají kabely. Barevné :) Když zrovna neřeší objednávky, ráda si zahraje badminton, nebo se koukne na nějaký dobrý film. Všechny sladkosti se před ní musí mít na pozoru.

L'ubica Creative-Cables

CREATIVE-CABLES MEZINÁRODNÍ

Luca: Zakladatel a Generální ředitel.

Vyšší než závěsné svítidlo, aktivnější než karbonové vlákno, neustále má nad hlavou bublinu s rozsvícenou žárovkou (LED). V kanceláři jsou všichni ve střehu, s jakým bláznivým nápadem se zase objeví. Snažili jsme se jej připoutat k židli kabelem (textilním), ale neúspěšně.

Luca Creative-Cables

Achille: Nákupní konzultant.

Zkušenost a šikovnost. Za jeho vysvětlení produktů by se nemusel stydět ani Alberto Angela. Díky jeho vyzvánění z Hvězdných válek jej přirovnáváme k Velkému Mistru Yodovi, i když je třikrát vyšší.

Achille Creative-Cables

Claes: Výkonný ředitel.

Skandinávský vzhled, Středomorkou vášnivost. Claes sice pochází ze Švédska, ale teď je Italem se vším všudy. S úspěchem by prodal led eskimákovi, a ještě by jej přesvědčil, ať mu poskytne kladnou zpětnou vazbu a sdílí jeho obrázky na všech sociálních sítích.

Claes Creative-Cables

Gloria: Zákaznický servis B2B a partnery.

Její velká vášeň pro lezení přiměla ji, aby si popletla naše elektrické kabely s horolezeckými provazy, ale Gloria vždy uspěla, na skalách stejně jako při řízení nejsložitějších objednávek!

Gloria B. Creative-Cables

Cristina: Zákaznický servis B2B a partnery

Má velkou vášeň pro hudbu a nástroje: může to být důvod pro podobnosti, které našla mezi našimi kovovými kabely a struny basy? S nadšením je ve službách našich francouzských B2B zákazníků.

Cristina Creative-Cables

Luke: Zákaznický servis B2B a partnery

Je to skutečný občan světa, který stejně jako velmi dlouhý textilní kabel (samozřejmě venkovní) přilétl z Austrálie, aby přinesl veškerou svou energii do Creative-Cables, kde se stará o řešení problémů a přinášení dobré nálady a humoru všem našim anglicky mluvícím zákazníkům!

Luke Creative-Cables

Visnja: Zákaznický servis B2B a partnery.

Všudybyl se slovinským pasem a italským srdcem, miluje turistiku v přírodě a hledá opuštěné románské kostely. Nezáleží na tom, jestli je to opera, balet, komedie nebo tragédie o třech dějstvích; pokud chceš, aby byla šťastná, jen ji vezmi do divadla.

Visnja Creative-Cables

Alessia: Zákaznický servis B2B a partnery.

Když nepracuje nebo nekonzervuje nějakou sérii Netflix, tak si čte rodinné ságy nebo je na procházce v lese a předstírá, že je ve Skotsku, její nejoblíbenější zemi na světě. Zmrzlina je na vrcholu její potravinové pyramidy.

Alessia Creative-Cables

Valeria: Sociální média a komunikace.

Ona je rádoby teta agónie a sní o tom, že jednou bude konečně korunována za mistra světa v trapasech. Mezitím se věnuje projektovému řízení a komunikaci.

Valeria Creative-Cables

Alessandro: IT Manager.

"Studoval japonštinu od 9. ročníku, ale jediné co umí říct, že je domo arigató (moc děkuji;-). Cestovatel a fotograf, zamilovaný do jakékoli technologie s výjimkou pecí a praček. Umí bezvadně zvednout náladu a popíjet gin s tonikem."

Alessandro C. Creative-Cables

Ambra: Web vývojář.

Neexistuje problém, který by nedokázala vyřešit. Její dynamičnost a barevnost zvýrazňují její kreativní osobnost. Je považována za kancelářskou hlídku, protože má přehled o práci každého z nás.

Ambra Creative-Cables

Damiana: Web vývojář

Hory žárovek, kilometry kabelů, stožáry stínidel: Damiana je první, kdo se dotkl těchto položek dříve, než jsou k dispozici online a připravené ke koupi na všech webových stránkách Creative-Cables po celém světě.

Damiana Creative-Cables

Marco: Web vývojář.

Je profík na stahování. Přeložit jeho .csv složky je noční můra. Sice je v kanceláři nejtižší, ale má největší sbírku smajlíků na Skype. Hnacím pohonem je pro něj šunka.

Marco Creative-Cables

Laura: Zákaznický servis B2B a partneři.

Její ranní kafe je nevyhnutné a její lepící poznámkové štítky, které neustále zaplňuje poznámkami, nikdy nejsou daleko. Tichá a nápomocná, v zákulisí pracuje na tom, aby všechny produkty a novinky cestovaly (nejen na webových stránkách), ale taky po celém světě.

Laura Creative-Cables

Alberto: Procesní manažer.

Žongluje se stínidly a keramikou, národní a mezinárodní přepravou a dává si extra pozor, aby byl informován o všech týdenních novinkách na Netflix. Jeho elegance z něj dělá nového Dereka Zooladnera.

Alberto Creative-Cables

Luca: Manažer nákupu pro kabely/Dovoz.

Z Cellino San Marco (ano, jako Albano Carrisi!) Vědecky aplikuje na naše krabice principy strojního inženýra, na kterého studuje na vysoké škole. Díky fotbalu a tělocvičně je zvedá jednou rukou a odevzdává je kurýrovi, zatímco se usmívá.

Luca T. Creative-Cables

Marida: Účetní manažer.

Bývalá závodní plavkyně, která později získala černý pás v oblasti podvojného účetnictví. Některé sázkové kanceláře se pravidelně scházejí, aby vsadili na další barvu jejich vlasů: fialová má nyní nejlepší šance.

Marida Creative-Cables

Luciana: Účetní.

Všechno musí zkontrolovat a zaznamenat. Jediná dokáže udělat pořádek v kanceláři plné kreativních, ale neuspořádaných lidí. Rychlostí světla zařadí jakýkoliv dokument. Jde z ní tak trochu hrůza.

Luciana Creative-Cables

Alessandro: Manažer skladu.

Během několika málo hodin po práci, hraje na basu a kytaru a také hostí kurzy vaření. Když se NASA pokusila zjistit, odkud bere svou energii, odpověděl, že je to v důsledku jeho nočních kurzů akupunktury.

Alessandro L. Creative-Cables

Aldo: Skladník.

Tichý a klidný, po skladě se pohybuje stále stejným tempem, a i když vypadá, že je myslí někde jinde, přesto poslouchá a všechno si pamatuje. Díky dlouholeté dobrovolnické práci si vypěstoval trpělivost, pro plnění všech (tedy téměř všech) úkolů od svých spolupracovníků.

Aldo Creative-Cables

Gianni: Skladník.

Ďábelsky schopný a rozhodný jak Kojak. Neustále vyjídá gumové medvídky, zabývá se objednávkami B2B a poslouchá skupinu Queen.

Gianni Creative-Cables

Marco: Skladník.

Když pracuje s našimi chromovanými rozetami, tak si představuje, že je za svým mixážním pultem, tváří se, že skrečuje a snaží se je rozehrát jako DJ. Držáky na kabeláže počítá v rytmu lidí na Ibize. Pochází z krajiny zázraků.

Marco Creative-Cables

Antonio: Skladník.

Antonio má rád moře, psy, fotbal a plavání. Milujeme jeho energii a jeho sicilský přízvuk, ale nejvíce se nemůžeme dočkat, až oslavíme jeho narozeniny, protože přinese deset táců velké pizzy, kterou osobně připravil.

Antonio Creative-Cables

Simone: Skladník.

Vždy zdvořilý a usměvavý, je to náš nejmladší zaměstnanec. Připravuje objednávky pro odeslání do celého světa se stejným elánem a rychlostí, jako řídí svoje závodní kolo!

Simone Creative-Cables

Marco: Skladník.

Marco končí své těžké pracovní dny tím, že jde domů, něco na sebe hodí a vyráží do noci: je to poslání, morální povinnost, kterou nikdy nezanedbává,… i když je nemocný. Je si jist, že Jack Daniel´s může vyléčit jakoukoli nemoc.

Marco C. Creative-Cables

Alessandra: Montážní pracovník.

Milá a oslnivá, její jemné a precizní ručky jsou skutečnými bojovnými stroji pro montáž našich produktů. Je připravena ke zdolání světového rekordu ve smontování nejvyššího počtu “Hadů” za den.

Alessandra Creative-Cables

Marco: Skladník.

"Mladý muž putující pomezi regály, tiše ztracený v myšlenkách a plným vozíkem krabic." Tohle je Marco, a mohl by být také dokonalým charakterem jednoho z těch noir fiktivních románů, které velice rád čte.

Marco Creative-Cables

Luciana: Montážní pracovník.

Neexistuje žádná montáž, která by dokázala porazit její šikovné ruce! Je jedno, jestli je to kabel na míru, nebo spider se sedmi žárovkami, buďte si jistí, že vše připraví s maximálním nasazením.

Luciana Creative-Cables

Katia: Montážní pracovník

Miluje trávit čas venku na procházce se svým psem, takže má v plánu vytvořit speciální vodítko, zřejmě vyrobené z textilních kabelů!

Katia Creative-Cables

Vanessa: Montážní pracovník.

Pojistili jsme její ruce na milion dolarů, stejně jako to udělali s hlasem Céline Dion: Vanessinou jemnou prací je sestavit naše hotové výrobky. Její ruce nezůstávají v klidu ani během víkendu, protože vytváří dekorační prvky s technikou découpage.

Vanessa Creative-Cables

Nabídka