Cage: nové přístupy k osvětlení

Hledáte modulární lustr ve stylu Creative-Cables? Cage je odpověd. Jednoduchý prvek čistého tvaru, který uspořádává a propojuje kabely a vytváří tak oslnivá a jedinečná závěsná svítidla. Rádi o nich přemýšlíme jako o vznášejících sochách...

Kruhový nebo čtvercový?

Obě varianty jsou k dispozici ve 3 různých provedeních: černé nebo bílé z recyklovaného plastu a průhledné z polykarbonátu.

KRUH

Vyrobený z šesti částí, snadno sestavitelný. Kruhový Cage je konstrukce, která rozmisťuje kabely rovnoměrně po obvodu kruhu a vytváří jedinečná a scénografická svítidla.

ČTVEREC

Vyrobený ze 4 částí, snadno sestavitelný. Čtvercový Cage zachytává kabely v rozích konstrukce, výsledná svítidla mají originální hranatý tvar a výrazné linie.

Změňte tvar

Pokud vás už omrzela vaše současná instalace, změňte vzhled vaší lampy kdykoliv se vám zachce jednoduchým přidáním dalších rámů Cage nebo posunutím těch stávajících.

Fascinující a jedinečné tvary vytvořené z našich kabelů jsou tím, co dělá toto svítidlo skutečným uměleckým dílem vznášejícím se v prostoru.

Malý tip od nás... Dejte průchod své kreativitě a posouvejte Cage do různých výšek. Budete mít nespočet lustrů v jednom a rozhodně nebudou nudné!

marcello ziliani

Marcello Ziliani se narodil v roce 1963 ve městě Brescia ve znamení Ryb. V roce 1988 získal titul architekta na milánské Politecnico, jeho vedoucím (a jedinečným učitelem) byl Achille Castiglioni. Rozhodl se soustředit svou práci na design a vypracovávat projekty v různých oblastech, jako je interiérový design, osvětlení, doplňky, návrhy koupelen a kanceláří, sběratelské předměty a zboží spojené také s raným dětstvím, divadelní scénografie, grafika a komunikace, koordinace designu, umělecká režie a výstavy. Jeho hlavním zaměřením je udržitelnost, "design zaměřený na člověka" a " agilní produktivita". Nedbá na absolutismus a neochvějné komfortní zóny, mluví klidně a umí naslouchat. Pevně věří, že hluboko uvnitř každého projektu se skrývá ambice připravená vzlétnout.

Marcello Ziliani

Jak na to?

Použijte samostatný Cage nebo jich zkombinujte více k vytvoření různých tvarů a vytvořte si tak svoji vlastní “lustrovou kreaci”. Není tu žádný limit, jen vaše fantazie a chuť pustit se do toho!


Nabídka