Creative Flex je osvětlovací systém, jehož základem je ohebná ocelová trubice tvořící tělo svítidla. Vytvoříte s ní svítidla jednoduchá i vícenásobná, stolní, závěsná i nástěnná, v najrôznejších a tvaroch.

Trubice Creative Flex se dá se ohýbat a kroutit všemi směry a je dostupná ve třech délkách, abyste pro své požadavky mohli vybírat z opravdu velké škály možných tvarových a prostorových řešení. Na volbu barevnosti jste už u nás zvyklí: v tomto případě je pro vás připraveno 15 barev a vzorů textilního pláště a 5 povrchových úprav koncových svorek. Dokonalá flexibilita, co říkáte?

15 textílií

Patnáct dostupných potahů je navrženo tak, aby ladily s jakýmkoliv prostředím. Jsme si jistí, že najdete ten, který bude sedět vašemu stylu.

5 koncových svoriek

Aby bylo vaše svítidlo Creative Flex opravdu vyladěné, vyberte si jednu z pěti barev kovových koncových svorek. Barvy opletů i svorek jsou vybrány tak, aby k sobě pěkně pasovaly.

3 délky

Ať jsou vaše požadavky na osvětlení jakékoliv, jistě je zvládnete uspokojit i díky možnosti výběru ze tří délek této ohebné trubice pro svítidla.

Tvarujte své nápady s Flex 30 cm!

Umíte si představit, jak byste vymodelovali svoji chvilku relaxace? Využijte Flex 30 pro osvětlení vašich čtecích koutků, ať je to ve vašem křesle, na pohovce nebo v posteli.

Tvarujte své nápady s Flex 60 cm!

Vaše místnosti už nejsou určeny stěnami! Rozpohybujte prostor s Flex 60: Představte si, jak se budou vyjímat vaše nápady plné světla na zdi vašeho obývacího pokoje a kolik osobitosti můžete dát stěnám vaší pracovny.

Tvarujte své nápady s Flex 90 cm!

Vaším limitem je nebe nad vámi! S Flex 90 se nemusíte nechat omezovat. Představte si spaní pod hvězdnou oblohou v pohodlí své postele nebo hledání inspirace s pohledem upřeným na strop osvětlený vašimi vlastními nápady. Toto je jen pár nápadů... vy se nebojte a popusťte uzdu své fantazii!

NECHTE SE INSPIROVAT

Flex lamp 30

Flex lamp 90

Flex lamp 60


Nabídka