O nás

Creative-Cables: příchuť Italské výstrednosti

Creative-Cables je mladá společnost (založena v roce 2008) se sídlem v Toríně, v severozápadím regionu Piemonte.

Náš 20 členný tým nabízí směs dovedností; některý mají tradiční a textilní znalosti našeho průmyslu, zatímco ostatní nabízí odborné znalosti v oblasti webových, logistických a dizajnových technologií.

Naším cílem je vyrábět nejlepší kvalitu a nejširší škálu textilních kabelů, které budou dostupné pro všechny zákazníky na celém světě.

Pravidelně vyvíjíme a vybíráme nové tkaniny, abychom vytvářeli nové styly a vzory: jenom výrobky v nejlepší kvalitě jsou vybrány pro naše webové stránky.

Dizajn ale nikdy nedělá kompromisy s funkčností: všechny naše kabely jsou zcela v souladu se všemi ochrannými stanardy EU. Tohle je také důležité pro náš výběr součástí a příslušenství.

Kdykoliv je to možné, vybíráme italské nebo evropské výrobní závody, které jsou zaměřeny raději na kvalitu než na cenu.

Děkujeme za Vaši důvěru, a nezapomeňte, buďte kreativní!

Creative-Cables po celém světě

S počtem více než 2.500 objendávek, které jsou dodávané každý měsíc do celého světa, jsou Creative Cables pravděpodobně největší prodejce tkaných kabelů na světě.

V současnosti máme webové stránky v 19 zemích, a dále je rozšiřujeme : od Itálie po severní Evropu, ze Spojených států po Austrálii (kompletní seznam naleznete zde). Místní sklady znamenají kratší dodací lhůty. Místní zaměstnanci znamenají účinnější zákaznický servis. Vytváření sítě v 19 zemích nám umožňuje být víc kreativní a mít schopnost zdílet nové nápady.

Creative-Cables Česká republika

Projekt creative-cables uvádíme nově také na český trh.

Cílem je zpřístupnit barevné textilní kabely, designové příslušenství a různé doplňky ke svítidlům nejen pro prodejce, návrháře, výrobce a řemeslníky, ale také pro širokou veřejnost – všem, kteří mají rádi nový, zajímavý, barevný ale hlavně kvalitní design. Naším cílem je vytvořit internetový obchod – místo, které bude sjednocovat a nabízet tradiční a netradiční doplňky ke svítidlům – komponenty, elektro doplňky, textilní kabely, objímky a rozety, nevšedné žárovky, ale také samotné lampy a stínidla. Vstupte do světa Creative-cables.

Svědků

@CreativeCables est top: bons produits, prix attractifs, livraison rapide... Les concurrents parisiens sont hors sujet!

MOLOTOV Gloss z Twitter France

Great seller highly recommended, speedy delivery, thank you.

Madshopper*11 z Ebay UK

Lieferung , Qualität und Kundenservice ist sehr gut. Ich würde in diesem Shop wieder einkaufen. Die Auswahl ist auch groß.

Dagmar B.Verifizierter Käufer z Creative-Cables DE

Gran variedad para elegir. Buen precio. Enviado inmediatamente y recibido en muy pocos días. Una forma fantástica de mejorar el aspecto de las lámparas de techo.

Manuel Comprador Verificado z Creative-Cables ES


Nabídka