Vytvořte si designovou nástěnnou elektrickou instalaci s TUBES

Tubes je systém od Creative-Cables, který kombinuje estetiku barevně opleteného textilního kabelu s funkčností nástěnné elektrické instalace, a který vám zaručuje, že se už nebudete muset trápit s ošklivými plastovými lištami.

Trubky jsou mnohem víc než jen potrubí!

NECHTE SE INSPIROVAT

Lesklé kovové stínidlo Harbour pro objímku

Creative Tube

Kovová krabice pro Creative-Tube se Schuko zásuvkou

Creative Tube

Pět-vstupová kovová rozdělovací krabice pro Creative-Tube

Jednoduchá závěsná svítidla

Kovová krabice pro Creative-Tube s vypínačem

Creative tube

S14d lineární LED zlatá - délka1000 mm 8W Stmívatelná 1900K - pro Syntax S14d lineární LED zlatá - délka1000 mm 8W Stmívatelná 1900K - pro Syntax S14d lineární LED zlatá - délka1000 mm 8W Stmívatelná 1900K - pro Syntax S14d lineární LED zlatá - délka1000 mm 8W Stmívatelná 1900K - pro Syntax S14d lineární LED zlatá - délka1000 mm 8W Stmívatelná 1900K - pro Syntax S14d lineární LED zlatá - délka1000 mm 8W Stmívatelná 1900K - pro Syntax S14d lineární LED zlatá - délka1000 mm 8W Stmívatelná 1900K - pro Syntax S14d lineární LED zlatá

Máte zájem o instalaci elektroinstalačního systému Tubes, ale nemáte ponětí, kde začít? Žádný problém!

Je zde "Osvětlete mě“, bezplatná služba Creative-Cables, jejímž prostřednictvím vám naši odborníci pomohou najít řešení šité na míru vašim potřebám. Dosáhněte dokonalých výsledků, ať už online z pohodlí domova nebo osobně v některé z našich prodejen. Klikněte zde a zjistěte více.

NAVRHNĚTE SI JEDINEČNÝ SYSTÉM ELEKTRICKÉ INSTALACE

1 - ZAČNĚTE VÝBĚREM BARVY

Creative-Tubes si můžete vytvořit viditelnou elektrickou instalaci, která vyjadřuje styl vašeho interiéru. Vyberte si z naší nabídky textilních opletených kabelů ten správný, abyste dosáhli požadovaného efektu. Jasné barvy vytváří výrazný kontrast, zatím co geometrické vzory jsou ideální pro milovníky tvarů a přirozené odstíny zase vyhovují těm, kteří dávají přednost tónu v tónu.

2 - VYUŽIJTE STĚNU JAKO MALÍŘSKÉ PLÁTNO

Každá trubice Creative-Tube může být vytvarovaná tak, aby se přizpůsobila vašemu návrhu, a to tak, že doslova obkreslí kontury vaší instalace na stropy a na stěny. Abyste zajistili stálost svého designu, nabízíme vám speciální svorky k elegantnímu a diskrétnímu upevnění trubice na stěnu.

3 - NAVRHNĚTE SI VLASTNÍ SYSTÉM

Při vytváření nástěnné instalace jsme nezohledňovali jen maskování elektrických kabelů; elektrická instalace musí též uspokojit každodenní funkční potřeby. Nabízíme řadu doplňků, které vám umožní vylepšit celý systém vložením elektrických zásuvek a vypínačů.

4 - DOKONČENÍ CELÉHO SYSTÉMU

Přidejte do systému Tubes nástěnná nebo závěsná svítidla. Creative Tubes je možné připojit i k naší kolekci kovových stropních baldachýnů s bočním otvoremto vám umožňuje vytvářet skutečně stylové světelné instalace.


Nabídka