Systémy pro lineární LED žárovky S14d

Lineární LED svítidla S14 jsou skvělá pro nástěnné instalace, jako doplňkové nástěnné osvětlení nebo jako koupelnová svítidla a venkovní osvětlení. Díky exkluzivním řešením Creative-Cables mohou být ale použita take pro závěsné lampy, čímž se zvyšuje jejich využitelnost a vznikají nové originální a kreativní kompozice. 

Objímky na stěnu a strop Esse 14

Zaoblené, drobné a orientované na design –svým návrhům můžete dát tvar bez obavy, že by zabraly moc místa. Nepotřebují baldachýn, upevňují se přímo na stěnu nebo strop. Exkluzivní výrobek firmy Creative-Cables, navržený tak, aby odolal vlhkosti díky certifikovanému krytí IP44 při použití 30cm nebo 50cm lineárních LED žárovek.

Objímky Syntax®

Lineární žárovky s paticí S14d sice mohou být použity pro instalace na stěnách nebo stropech, ale v plné kráse vyniknou, když se zavěsí do prostoru nebo do svítidla s otočným kloubem. Díky systému Syntax je lze kombinovat v různých kompozicích s dosud nevídanými scénografickými efekty.

Esse14 pro závěsnou lampu

K dispozici je sedm povrchových dekorů, bílá, černá a různé odstíny mramoru a dřeva. Splní každé přání a sladíte ji s jakýmkoliv interiérem.

Hotová svítidla

Pohrajte si s výškou osvětlení v kuchyni a jídelně, osvětlujte obrazy a zrcadla, dodávejte chodbám rytmus, vytvářejte složité závěsné kompozice a mnoho dalšího s hotovými svítidly, která jsou kompletně sestavená a připravená k instalaci.

SPOSTALUCE

Svítidlo v několika dekorech vytvořené pro každého nadšence světelného designu, který chce tyto moderní a zároveň elegantní žárovky umístit do jakéhokoli koutu svého domova nebo pracovního prostoru.

SUSPENSIONS

Nadšenci do osvětlení ocení nekonečný potenciál žárovek LED S14d, které dodávají modernost a zároveň eleganci nejrůznějším svítidlům.

FERMALUCE

Ideální pro osvětlení detailů nebo vytváření vlastních instalací, objímka je navržena, vyvinuta a vyrobena v Itálii. Navíc je ideální pro použití ve všech prostředích, kde je riziko vlhkosti, díky své vodotěsné membráně, která mu dává stupeň krytí IP44.

Lineární LED žárovky

Naše objímky by nebyly tak atraktivní a nezaměnitelné bez řady lineárních trubicových světelných zdrojů Creative Cables. Díky energeticky úsporné technologii LED s dlouhou životností se opět dostávají do popředí zájmu a přinášejí do vašeho okolí minimalistický a zároveň elegantní nádech.

Vyznačují se měkkým světlem a válcovitým tvarem; jsou k dispozici ve čtyřech povrchových úpravách (čirá, zlatá, opálová a kouřově šedá) a třech velikostech od 30 cm do jednoho metru délky. A umí být i stmívatelné.

Jak instalovat S14

Navrhněte si své vlastní S14 řešení

Trocha inspirace do začátku

Esse14 závěsná lampa s paticí S14d

Esse14 objímka S14d

Syntax S14d lamp holder kit

Esse14 objímka S14d


Nabídka