Syntax: Výjimečné světelné instalace, jedinečné žárovky

S14d objímka pro vaše závěsná svítidla a lustry

Syntax® je revoluční objímka s upevněním (závitem) S14d díky které bude možné vytvářet absolutně nové formy stropních nebo nástěnných světelných instalací s použitím válcových žárovek
Tato minimalistická a zároveň však vysoce funkční objímka může být umístěná na kabelu pomocí kabelové svorky anebo instalovaná s použitím prodlužovacích trubiček.
Tato objímka nabízí mnoho možností použití napříč různými styly interiérového designu: od industriálních loftů, přes luxusní obývací prostory a otevřené haly až po moderní monochromatická studia.

Nová generace válcových žárovek
Válcové žárovky představují výkonný zdroj světla, který v současnosti díky LED technologii zažívá svoji renesanci. Ve spojení s objímkou Syntax® si určitě najde svoje pevné místo v oblasti designu svítidel.
Vyberte si ze široké škály válcových žárovek a vytvořte si tak osvětlení, které bude přesně vyhovovat vašim potřebám.
Průhledné, zlaté, kouřově šedé anebo opálové skleněné trubice jsou dostupné ve více délkách: malé (300 mm), střední (500 mm) a velké (1000 mm).

Vytvořte si vlastní světelnou “sochu”
Zapojte objímku Syntax® s jakýmkoli kulatým nebo stočeným 0,75 mm kabelem z naší nabídky, nebo ji spojte s některou z našich prodlužovacích trubiček a vytvořte tak jedinečné svítidlo.
To znamená, že si můžete vytvořit vlastní nástěnné, jednoduché anebo vícenásobné stropní lampy s použitím jen několika jednoduchých komponentů. Obohaťte svoji kreativitu o nové možnosti.

Vybrat si můžete také z naší kolekce minimalistických svítidel.
Vytvořili jsme tři jednoduché sestavy hotových svítidel: nástěnné svítidlo z ohnuté prodlužovací trubičky, stropní svítidlo s použitím rovné 30 cm prodlužovací trubičky a jednoduché závěsné svítidlo vytvořené z našeho černého kabelu RM04.
Každé svítidlo je navrhnuté se záměrem, aby bylo jednoduché ale zároveň elegantní. Z toho důvodu jsme jej sestavili kompletně v černém provedení s použitím matných komponentů.

Vloženo na 2019-11-14 Nové produkty

Archiv blogu

Kategorie blogů

Nedávno shlédnutý

Žádné produkty

Nabídka