Materia – keramická stínidla ve stylových barvách

Materia je název naší kolekce keramických stínidel, která jsou symbolicky pojmenována podle svého tvaru – láhev, miska a váza. Tato stínidla jsou charakteristická svojí krásnou strukturovanou glazurou. Donedávna byla dostupná pouze v pěti základních barvách – modré, zelené, terakotové, červené a krémové. Tentokrát jsme se rozhodli jít ještě dále a stínidlům jsme přidali další barevné glazury, které je stylově posunuli ještě o stupínek výš. Však posuďte sami.

Bílá barva a čisté linie, šedá betonová barva a hrubší struktura, nebo Vám víc vyhovuje rustikální nádech rezavé glazury? To jsou tři nové barvy klasických keramických stínidel z řady Materia kompletně vyrobených v Itálii.

Stínidla jsou dostupná ve třech tvarech – miska, láhev a váza. Je možné z nich vytvořit jednoduchou světelnou řadu stejných typů, případně se mohou vzájemně zkombinovat a vytvořit tak jedinečnou kompozici různých tvarů a velikostí.

Stínidla jsou vhodná prakticky do každého interiéru, designově a tvarově se však hodí zejména do interiérů laděných do industriálního, rustikálního nebo shabby chic stylu. Ideální jsou do obývacích prostor, nebo do kuchyně nad jídelní stůl. Určitě také vyniknou v méně tradičních místnostech, jako je například koupelna. Velký estetický efekt vytvoří v loftovách prostorách, v restauracích, nad barovými pulty anebo ve světelných instalacích obchodů.

V základu je možné si stínidlo zakoupit s objímkou v chromové nebo černé perleťové barvě, nebo jen jako stínidlo bez objímky. V tom případě si sami můžete vybrat z naší nabídky objímku, která vám bude ke stínidlu nejlépe pasovat. Proč si ale rovnou nevybrat celé svítidlo? V sekci „hotová svítidla“ si můžete vybrat kompletní závěsné stínidlo podle vašeho gusta a vytvořit si tak jedinečné svítidlo.

Vloženo na 2019-08-11 Nové produkty

Archiv blogu

Kategorie blogů

Nedávno shlédnutý

Žádné produkty

Nabídka