10 nápadů pro osvětlení, které najdete pouze u Creativ-Cables!

Výběr z našich nejúspěšnějších produktů: 10 výjimečných inspirací pro vaše osvětlení, které najdete pouze u Creative-Cables!

1-Archet(To)

Archet(To) je patentované řešení od Creative-Cables vyrobené v Itálii, pro vytvoření závěsné lampy, která může viset kdekoli si přejete. To Abyste mohli využít toto řešení, nepotřebujete poblíž žádnou zásuvku: vyberte si ze široké nabídky Creative-Cables smontovanou sestavu Snake nebo SnakeBis. Díky lehké konstrukci z průhledného polykarbonátu, který se ohýbá podle hmotnosti zátěže, se Archet(To) s elegancí a diskrétností začlení do jakéhokoli prostředí. Archet(To) udrží stínidlo s maximálním průměrem 70cm.
- Je ideální pro: milovníky skla a průhlednosti
- Můžete jej doplnit o: příslušenství k Archet(To)

2-Světelné řetězy

Světelné řetězy jsou našim zcela nastavitelným osvětlovacím systémem pro venkovní prostředí, jako jsou zahrady, terasy, balkony nebo altánky. Výběrem z příslušenství (objímky, zástrčky, háčky, kabelové spojky a nástěnné držáky), můžete vytvořit jakoukoliv instalaci a umístit zdroje světla tam, kde je potřebujete: v pravidelných rozestupech, blízko u sebe pro osvětlení konkrétního místa, třeba nad jídelním stolem. Pokud nemáte zahradu, nebo terasu, tak můžete vytvořit světelné instalace i do interiéru!
-Dostupné ve 14 barvách (pastelových, neonové, cik-cak, kovové)
-Ideální pro: osvětlení zahrad, nebo kanceláří
-Můžete jej doplnit o: žárovky Love, skvostné teplé světlo pro vytvoření útulného a romantického prostředí.

3-Decentralizery

Nástěnný a stropní decentralizery jsou sice malým, ale nepostradatelným příslušenstvím pro odsazení závěsné lampy od stropního baldachýnu, nebo pouze pro zavěšení kabelu ze stropu, zablokovat ho a zabránit jeho posunu. Díky neutrálním barvám může být viditelný pouze v případě, že to tak naplánuje architekt: jinak jsou dobře maskovány bez toho, aby na sebe zbytečně upozorňovali.
-Dostupné ve dvou tvarech a 3 barvách
-Ideální pro: který rádi tvoří vlastní světelné projekty
-Můžete jej doplnit o: různé délky kabelů v barvách, které se Vám líbí

4-Creative-Tubes

Creative-Tubes jsou mnohem víc, než jenom kabelem pokryté kabelové vedení: díky kovové výplni, která je vedená po celé délce, Creative-Tubes můžete vytvarovat a udržet jakýkoli tvar, obrazec na zdi, nebo stropě v jedinečných barvách. Vhodné taky pro venkovní využití!
-Dostupné ve dvou průměrech a 5 barvách
-Ideální pro: udělej si vlastní lampu a pro nadšence industriálního designu
-Můžete jej doplnit o: příslušenství ke Creative-Tubes

5-Spostaluce

Spostaluce skutečné nástěnné svítidlo připravené na míru: je to kovové bodové světlo v šesti různých barevných provedeních, které můžete umístit kamkoli si přejete, protože jejich součástí je barevný kabel, který zapojíte do kterékoli zásuvky. Kovová základna má boční otvory, takže můžete do série zapojit více Spostaluce. Vyberte si ze čtyř předem vybraných barev, nebo si můžete vybrat Váš oblíbený kabel a my pro připravíme to Vaše Spostaluce!
-Dostupné v 6 barevných provedeních
-Ideální pro: ty, kteří hledají jedinečnou noční lampičku
-Můžete jej doplnit o: žárovku s polokoulí, která se bude hodit k Vašemu Spostaluce

6-Pinocchio

Pinocchio je řešení od Creative-Cables pro vytvoření nástěnné lampy, které jsou také závěsné lampy. Jsou 100% vyrobené z italského bukového dřeva, výborně vyniknou s našimi hotovými produkty, jako jsou Snake a SnakeBis: kabel nemusí procházet pouze otvory, ale můžete jej také omotat kolem vroubkované dřevěné podpěry na obou koncích. Rameno (nebo nos?) držáku Pinocchio je pohyblivé a může být upevněn ve třech polohách. Pinocchio Vám také umožňuje namontovat stínidlo s maximálním průměrem 50cm: můžete si tak vytvořit kreativnější verzi klasické noční lampy.
-Dostupný ve třech barvách
-Ideální pro: ty, kteří milují skandinávský styl
-Můžete jej doplnit o: Snake nebo SnakeBis

7-Snake

Hotový produkt – závěsné svítidlo, které stačí pouze zapojit do zásuvky: můžete jej ovinout kolem sloupku u Vaší knihovny, zábradlí schodiště, nebo jej můžete pověsit na háček, nebo o decentralizer z naší nabídky.
-Dostupný v 120 barvách
-Ideální pro: ty, kteří nemají rádi pevné světelné body
-Můžete jej doplnit o: Pinocchio nebo Archet(To), naše nástěnná řešení.

8-Keramické Spidery

Proč mít jeden lustr, když jich můžete mít víc? Spider je kaskáda barevných kabelů a žárovek: závěsná lampa připravena jednotně a strategicky osvětlit jakékoliv prostředí. Baldachýny jsou ručně vyrobené a ozdobené v Itálii a keramické objímky E27 společně s textilními kabely dodají Vašemu interiéru jedinečný barevný nádech.
-Dostupné se šesti, nebo sedmi závěsy
-Ideální pro: moderní kuchyně s klasickými detaily
-Můžete jej doplnit o: žárovky Edison pro ještě výraznější efekt.

9-3XL lampy z námořnického lana

Závěsná lampa s „nápadným“ kabelem inspirovaným námořnickým lanem. Představují minimalistický, ne však chladné řešení vašeho osvětlení: lano a dřevo můžete také použít do shabby ložnice nebo do vesnicky laděných interiérů!
-Dostupné ve 14 kombinacích
-Ideální pro: vaše přátele, kterým chybí moře
-Můžete jej doplnit o: LED žárovku Smoky LED Glóbus G95

10-Prodlužovací kabely

Již žádné nudně bílé prodlužovačky! Čtyři Schuco/10A zásuvky od Creative-Cables jsou uspořádány diagonálně pro optimalizaci místa pro zástrčky, kabel se širším průměrem 3x1,5 je pokrytý barevnou textilií, a je dostupný v 5 různých délkách. A v neposlední řadě jsou doplněny o kroužek pro snadnější zapojení a odpojení.
-Dostupné ve 24 barvách
-Ideální pro: ty, kteří chtějí mít barevné a inspirativní pracovní stoly
-Můžete jej doplnit o: Posaluce, ideální stolní lampa na pracovní stůl

Vloženo na 2019-01-16

Archiv blogu

Kategorie blogů

Nedávno shlédnutý

Žádné produkty

Nabídka