Vítejte u Creative-Cables!

Naším cílem je umožnit našim návštěvníkům a zákazníkům vybrat a zakoupit si všechny součásti pro sestavení vlastních svítidel, které budou splňovat jejich představy o jedinečné lampě. V naší neustále se rozšiřující nabídce najdete kromě textilních kabelů, také množství kompatibilních komponent pro sestavení svítidel a světelných instalací, které budou vypadat přesně tak, jak si je představujete. Nevíte jak a kde začít? Dovolte nám, abychom Vám udělali malou prohlídku v nabídce našich produktů!

Kabely: zde to všechno začíná
Exkluzivní kabely vyrobené v Itálii splňují všechny nejpřísnější bezpečnostní normy: můžete si vybrat z různých barev, vzorů, materiálů, nebo možnosti využití. Kromě barev, textury a použité textilie se kabely odlišují také funkcemi: mimo klasických kabelů pro svítidla v naší nabídce naleznete také LAN kabely, kabely se širším průměrem, venkovní kabely a Creative-Tubes. Stejný kabel můžete použít pro více instalací: pokud si vyberete pro filtrování barvu, zobrazí se Vám všechny produkty v kombinaci s Vaší oblíbenou barvou.

Komponenty
V závislosti od použití vašeho svítidla budete potřebovat baldachýny, objímky a stínidla, stejně tak, jako menší ne však méně důležité součásti jako: vypínače, zásuvky, zástrčky, kabelové průchodky a úchyty kabelů. Ty jsou možná malé, ale velice důležité! Zjistíte, že jsou u nás dostupné v různých tvarech, barvách a provedeních, které se vzájemně doplňují – samozřejmě i s textilními kabely.

Hotová svítidla
Creative-cables neznamená jenom DIY (udělej si sám): v této sekci naleznete spoustu sestavených produktů, které stačí pouze namontovat. Chcete nějaký příklad?
-Spider: závěsné svítidlo s 5, 6 nebo 7 závěsy pro světla
-Posaluce, Fermaluce nebo Spostaluce: kolekce stolních, stropních a nástěnných svítidel z kovu, dřeva, porcelánu se stínidly nebo bez a navíc přizpůsobitelné!
-Snake: svítidlo z textilního kabelu, které můžete použít jako stropní, nástěnnou nebo stolní lampu.

Žárovky
Pro nás je světlo velice důležité: žádná světelná instalace není kompletní bez správné žárovky! V této sekci máme spoustu žárovek s různými technologiemi, tvary baněk a paticí. Kromě běžných nabízíme také tvary speciální, XL velikosti, nevšední barevné provedení s bláznivými vlákny.

Lifestyle
Naše kabely jsou natolik flexibilní a krásné, že je můžete dokonce nosit. Nezáleží na tom, jestli upřednostňujete tlusté, jemné, tmavé, pastelové, neutrální nebo zářivé barvy: u nás si určitě vyberete!

Blog
Kdykoliv představíme novou edici produktů, v kategorii „nové produkty“ naleznete příspěvek o těchto produktech. V sekci „Návod“ naleznete instrukce a instruktážní videa to tom, jak instalovat produkty Creative-Cables! Be Creative je kolekce těch nejlepších instalací našich zákazníků. Když je vaše svítidlo hotové, pošlete nám fotografii na becreative@creative-cables.com: pokud bude vybrána a budeme ji sdílet na našem blogu, získáte od nás slevovou poukázku v hodnotě 20€!

Creative-Cables
Jsme raději, když za nás mluví naše produkty, ale současně se nestydíme! V sekci Creative-Cables mluvíme o historii naší společnosti a o lidech, který zde pracují: jste zvědaví na tváře a jména lidí, kteří odpovídají na Vaše e-maily, navrhují nebo sestavují Vaše produkty? Speciálně jsme hrdi na naši zákaznickou podporu, tým specialistů, kteří se vždy snaží odpovědět na jakékoliv dotazy ohledně produktů Creative-Cables, jsou nápomocní při zadávání objednávek nebo hledají řešení na Vaše problémy. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit!

Vloženo na 2018-12-11

Archiv blogu

Kategorie blogů

Nedávno shlédnutý

Žádné produkty

Nabídka