Archet(To)

Archet(To) je patentované řešení od Creative-Cables vyrobené v Itálii, pro vytvoření závěsné lampy, která může viset kdekoli si přejete. Dostalo název podle tvaru (z italštiny, archetto znamená “malý oblouk”) a podle svého původu: (To) zkratka označující Turín, italské město, kde byla založena Creative-Cables.
Archet(To) se zrodil z myšlenky Achille Novarino, byl navržený designovým studiem Albo Design studio, a je kompletně vyrobený v Itálii.

Jediné co potřebujete je napájecí kabel pro svítidla!
Archet(To) můžete pohodlně nainstalovat pomocí montážní sady, která je součástí balení. Abyste mohli využít toto řešení, nepotřebujete poblíž žádnou zásuvku: vyberte si ze široké nabídky Creative-Cables smontovanou sestavu Snake nebo SnakeBis - které jsou dostupné ve více než 100 odstínech.

Průhlednost na prvním místě
Nebude těžké najít místo pro Archet(To): díky své světlé struktuře v průhledném polykarbonátu se snadno přizpůsobí jakémukoli prostředí. Pokud použijete objímku se dvěma kroužky pro stínidlo, můžete zavěsit na Archet(To) také stínidlo s maximálním průměrem 70 cm.

A co flexibilita?
Archet(To) se prohýbá podle zátěže, která je na něm umístěna: původní ohnutí zachovává do hmotnosti 100 g a pak se prohýbá podle hmotnosti svítidla. Maximální prohnutí dosáhne při celkové maximální zátěži 3,375 kg.

Nabízené příslušenství
Pro montáž Archet(to) na stěnu, možná budete chtít použít navržené základny. Kulatá nebo čtvercová, s montážní sadou, které jsou vyrobené z přírodního dřeva a opracované v Itálii, a můžete je nalakovat nebo obarvit, abyste si vytvořili světelnou instalaci přesně podle Vašich představ.

Vloženo na 2018-11-16 Nové produkty

Archiv blogu

Kategorie blogů

Nedávno shlédnutý

Žádné produkty

Nabídka