Dvě schůzky v září u Creative-Cables!

saloni 1
Jste všichni usazeni po dovolené? Byli jste inspirováni pro jakékoliv nové osvětlení? Pokud tomu tak je, máme dobrou zprávu, protože zde jsme se na Creative-Cables nezastavili na okamžik a nyní máme pro vás spoustu nových věcí! Ale nejprvedvě důležitá data: v Září, Creative-Cables na vás čeká v Paříži for Maison & Objet a pak ještě v Miláně na HOMI!

Pařížská přehlídka Maison & Object se stala shromážděním jak pro profesionály, tak pro milovníky interiérového designu: Creative-Cables vás čekají od 8 do 12 Září na stánku M25 v hale 6 v parku Nord Villepinte.  

A po Paříži, Miláno! HOMI je přehlídka více než kterákoli jiná, která spojuje všechny tváře a trendy dnešního životního stylu. Od 15. do 18. září, budeme na stánku D09 v pavilonu 18 Rho Fiera Milano!
Veletrhy jsou pro nás vždy skvělým zdrojem inspirace, ale také především pro vás!

Z toho důvodu #Buďte Kreativní! část našeho blogu je vždy připravena přivítat nejlepší fotky vašich výtvorů, a odměňujte je 20,00 € slevovým kuponemkterý můžete uplatnit na našich stránkách. Napište nám prosím info@creative-cables.com: máte možnost se objevit v naší galerii a společenských kanálech!
Vloženo na 2018-03-23 od Nové produkty

Kategorie blogů

Nabídka