Návod # 2 - Jak připojit vaše objímky!

come montare portalampada 1
Minulýměsícpřidali jsme do katalogu mnoho nových produktů a mnoho nových nápadů, které vám umožní provádět vaše projekty interiérového designu! Nové textilní kabely, v mnoha různých provedeních a vzorech, nové LED žárovky a mnoho nových barevných odstínů v různých provedeních a tvarech: je tu něco pro každého! Nezapomněli jsme na naše výukové programy, avšak dnes máme pro vás nový návod. Jedná se o prvek, který spojuje každý prvek vaší žárovky: ve skutečnosti kabel,stínidlo a žárovka musí být spojeny s jednou věcí: objímkou!

Pro našeho průvodce toho dne, budeme mluvit o objímcce se závitovým tělem a dvěma kroužky vyrobenými z termoplastického materiálu, vše k dispozici spolu s mnoha dalšími výrobky v našem obchodě.
Často vás mnoho z nás požádá o informace o tom, jak připojit objímku k našim kabelům a vytvořit základní svítidlo. Není to příliš složité a dnes se dozvíte jak! Prvním krokem je rozdělit objímku a oddělit všechny její části. Odšroubujte oba kroužky ze závitového tělesa, které budete potřebovat později k upevnění stínidla a závitového tělesa. Co budete mít, je zadní konec objímky,který obsahuje všechna připojení a který je připojen k připevňovacímu kabelu při montáži. Chcete-li oddělit kontakty od této části, je nutné zasáhnout na neuvolněný mechanismus, který zabraňuje odšroubování horního okraje, čímž se zabrání tomu, aby se žárovka dostala zpět.

Chcete-li tento úkol dokončit, stačí zdvihnout kovový jazýček na vnitřní straně. Pomozte si s pomocí šroubováku, dokud nepřekročíte plastový blok na objímce:snadné, že? Nezapomeňte tuto operaci dokončit, dokud je LAMPA ÚPLNĚ ODPOJENA OD ELEKTRICKÉ SÍTĚ PRO VAŠI BEZPEČNOST.

V tomto okamžiku odšroubujte pojistku kabelu a vložte elektrický kabel, který jste předtím oloupali (pokud si nepamatujete, jak to udělat, prostudujte si nášeho průvodcejak oloupat textilní kabely!), v uchycen spojů.
objímky, dbát na to, aby se zaseklo proti uvolnění zpět na místo, aby byly všechny součásti bezpečné a zabezpečené, otočením bloku v opačném směru, než jste odblokovali objímku.
Úloha je téměř hotová a jakmile je textilní kabel na svém místě objímka je téměř připravena. Připojte spoje k zadní části a znovu našroubovatkabelový blok tak, aby byl zajištěn a závitové těleso: nyní můžete žárovku rozsvítit a dát svému domovu nové světlo!

Je vše jasné? Měl jsi nějaké problémy? Dejte nám vědět v komentářích a řekněte nám, jaké návody byste rádi viděli v budoucnu!
Vloženo na 2018-03-23 od Montážní návody

Kategorie blogů

Nabídka