Katalog

Dřevěné objímky 

Naše dřevěné objímky představují ideální doplněk do naturálně laděných interiérů. Jsou dostupné v různých barevných provedeních: přírodní dřevěné, bílé nebo černé. Zároveň si můžete zvolit mezi různými průměry otvorů pro kabely, které přímo odpovídají tloušťkám našich lanových kabelů. Objímky sestávají z dřevěného korpusu a E27 bakelitové objímky, vše je vyrobeno v Itálii, certifikované IMQ-ENEC a splňující nejvyšší evropské normy kvality a bezpečnosti.

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
 • 125,00 Kč Dostupný
  Dřevěná E27 objímka v kůře s kabelovou průchodkou s výškou 11 cm, je jednoduché ale efektní řešení: zajímavé provedení vnějšího povrchu vnese do interiéru hřejivý nádech přírody a venkova. Každá dřevěná objímka s kůrou je vytvořená z jediného kusu skutečného dřeva, díky čemu je každý kus jedinečný a 100 % vyrobený v Itálii. /> Kvůli tomu se šířka objímek...
 • 230,00 Kč Dostupný
  Dřevěná E27 objímka v kůře s kabelovou průchodkou s výškou 22 cm, je jednoduché ale efektní řešení: zajímavé převedení vnějšího povrchu vnese do interiéru hřejivý nádech přírody a venkova. Každá dřevěná objímka s kůrou je vytvořená z jediného kusu skutečného dřeva, díky čemu je každý kus jedinečný a 100 % vyrobený v Itálii. Kvůli tomu se šířka objímek...
 • 125,00 Kč Dostupný
  Přírodní neošetřené dřevo, 100% vyrobené v Itálii. Objímka je špeciálne navrhnutá pre naše káble 2x0.75 a 3x0,75, kulaté nebo zkroucené. Přírodní dřevo si můžete nabarvit, nebo nalakovat podle svojí potřeby tak, aby přesně vyhovovalo vašim požadavkům. Souprava obsahuje termoplastické objímku s certifikátem ENEC-IMQ, kabelovú svorku a dřevěný korpus.
 • 305,00 Kč Dostupný
  Dřevo natřené na bílo, 100% vyrobené v Itálii, je podle nás nejideálnější materiál pro spojení s naším elektrickým kabelem ve formě lana. Tato objímka je speciálně navržena pro náš kabel XL s průměrem 16 mm. Souprava obsahuje termoplastické objímku s certifikátem ENEC-IMQ, kabelovú svorku a dřevěný korpus.
 • 305,00 Kč Dostupný
  Dřevo natřené na černo, 100% vyrobené v Itálii, je podle nás nejideálnější materiál pro spojení s naším elektrickým kabelem ve formě lana. Tato objímka je speciálně navržena pro náš kabel XL s průměrem 16 mm. Souprava obsahuje termoplastické objímku s certifikátem ENEC-IMQ, kabelovú svorku a dřevěný korpus.
 • 255,00 Kč Dostupný
  Přírodní neošetřené dřevo, 100% vyrobené v Itálii, je podle nás nejideálnější materiál pro spojení s naším elektrickým kabelem ve formě lana. Tato objímka je speciálně navržena pro náš kabel XL s průměrem 16 mm Přírodní dřevo si můžete nabarvit, nebo nalakovat podle svojí potřeby tak, aby přesně vyhovovalo vašim požadavkům. Souprava obsahuje...
 • 305,00 Kč Dostupný
  Dřevo natřené na bílo, 100% vyrobené v Itálii, je podle nás nejideálnější materiál pro spojení s naším elektrickým kabelem ve formě lana. Tato objímka je speciálně navržena pro náš kabel 2XL kábel s průměrem 24 mm. Souprava obsahuje termoplastické objímku s certifikátem ENEC-IMQ, kabelovú svorku a dřevěný korpus.
 • 305,00 Kč Dostupný
  Dřevo natřené na černo, 100% vyrobené v Itálii, je podle nás nejideálnější materiál pro spojení s naším elektrickým kabelem ve formě lana. Tato objímka je speciálně navržena pro náš kabel 2XL kábel s průměrem 24 mm. Souprava obsahuje termoplastické objímku s certifikátem ENEC-IMQ, kabelovú svorku a dřevěný korpus.
 • 255,00 Kč Dostupný
  Přírodní neošetřené dřevo, 100% vyrobené v Itálii, je podle nás nejideálnější materiál pro spojení s naším elektrickým kabelem ve formě lana. Tato objímka je speciálně navržena pro náš kabel XL s průměrem 24 mm Přírodní dřevo si můžete nabarvit, nebo nalakovat podle svojí potřeby tak, aby přesně vyhovovalo vašim požadavkům. Souprava obsahuje...
 • 305,00 Kč Dostupný
  Dřevo natřené na bílo, 100% vyrobené v Itálii, je podle nás nejideálnější materiál pro spojení s naším elektrickým kabelem ve formě lana. Tato objímka je speciálně navržena pro náš kabel 3XL kábel s průměrem 30 mm. Souprava obsahuje termoplastické objímku s certifikátem ENEC-IMQ, kabelovú svorku a dřevěný korpus.
 • 305,00 Kč Dostupný
  Dřevo natřené na černo, 100% vyrobené v Itálii, je podle nás nejideálnější materiál pro spojení s naším elektrickým kabelem ve formě lana. Tato objímka je speciálně navržena pro náš kabel 3XL kábel s průměrem 30 mm. Souprava obsahuje termoplastické objímku s certifikátem ENEC-IMQ, kabelovú svorku a dřevěný korpus.
 • 255,00 Kč Dostupný
  Přírodní neošetřené dřevo, 100% vyrobené v Itálii, je podle nás nejideálnější materiál pro spojení s naším elektrickým kabelem ve formě lana. Tato objímka je speciálně navržena pro náš kabel XL s průměrem 30mm Přírodní dřevo si můžete nabarvit, nebo nalakovat podle svojí potřeby tak, aby přesně vyhovovalo vašim požadavkům. Souprava obsahuje...
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek

Nedávno shlédnutý

Žádné produkty

Nabídka