Filtry (101 products)

Subcategories

Price

0 Kč - 1035 Kč

Povrchová Úprava

Materiál

Příslušenství

Všechny drobné komponenty, které budete potřebovat pro dokončení vašich vlastních svítidel. Poznejte naši soupravu na výrobu lamp ze zavařovací...

read more
na stránku
Zobrazeno 25 – 48 z 101 položek
 • 75,00 Kč Dostupný
  Náš průhledný stropní decentralizer je sice malý ale výjimečný doplněk. Je ideální pokud chcete přemístit konce vaší závěsné lampy spod stropního baldachýnu, nebo jenom zavěsit kabel ze stropu. Díky jistícímu šroubu si můžete být jisti, že kabel zůstane pevně na svém místě. Může být použitý s kabely až do tloušťky 8mm a je zcela kompatibilní se všemi...
 • 285,00 Kč Dostupný
  Filé system je řešení od Creative-Cables s využitím plochých kabelů pro světelné řetězy, navržený pro vytvoření originálních nástěnných a stropních světelných instalací. Tato koncová dřevěná nástěnná káblová svorka se hodí k použití s ostatními produkty z řady Filé system: objímka, stropní baldachýn a nástěnná vodící svorka. Všechny komponenty jsou...
 • 285,00 Kč Dostupný
  Filé system je řešení od Creative-Cables s využitím plochých kabelů pro světelné řetězy, navržený pro vytvoření originálních nástěnných a stropních světelných instalací. Tato dřevěná nástěnná káblová svorka se hodí k použití s ostatními produkty z řady Filé system: objímka, stropní baldachýn a koncová svorka. Všechny komponenty jsou vyrobeny v Itálii....
 • 35,00 Kč Dostupný
  Izolátor na fixaci zkrouceného kabelu ke stěně. Podle potřeby si můžete ve spodní nabídce vybrat velikost balení!
 • 15,00 Kč Dostupný
  Vyberte si z nabídky ekonomické balení, abyste získali tu nejlepší cenu!
 • 15,00 Kč Dostupný
  Vyberte si z nabídky ekonomické balení, abyste získali tu nejlepší cenu!
 • 15,00 Kč Dostupný
  Vyberte si z nabídky ekonomické balení, abyste získali tu nejlepší cenu!
 • 20,00 Kč Dostupný
  Vaše stropní baldachýny a objímky můžou být ještě elegantnější s použitím nových bílých kulatých plastových kabelových průchodek se šroubem. Spolu se závitovou tyčkou, matkou a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Vyberte si z nabídky ekonomické balení, abyste získali tu nejlepší cenu!
 • 20,00 Kč Dostupný
  Vaše stropní baldachýny a objímky můžou být ještě elegantnější s použitím nových černých kulatých plastových kabelových průchodek se šroubem. Spolu se závitovou tyčkou, matkou a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Vyberte si z nabídky ekonomické balení, abyste získali tu nejlepší cenu!
 • 20,00 Kč Dostupný
  Vaše stropní baldachýny a objímky můžou být ještě elegantnější s použitím nových průhledných kulatých plastových kabelových průchodek se šroubem. Spolu se závitovou tyčkou, matkou a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Vyberte si z nabídky ekonomické balení, abyste získali tu nejlepší cenu!
 • 50,00 Kč Dostupný
  Vytvořtě ještě elegantnější baldachýn a objímku s použitím nové bílé kovové válcové kabelové průchodky. Spolu se závitovou tyčkou, maticí a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Vyberte si z nabídky ekonomické balení, abyste získali tu nejlepší cenu!
 • 55,00 Kč Dostupný
  Vytvořtě ještě elegantnější baldachýn a objímku s použitím nové 7 cm vysoké bílé kovové válcové kabelové průchodky. Spolu se závitovou tyčkou, maticí a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Díky své barvě a rozměrům má silný estetický účinek a může vylepšit jakoukoliv zavěšenou lampu.
 • 75,00 Kč Dostupný
  Vytvořtě ještě elegantnější baldachýn a objímku s použitím nové 15 cm vysoké bílé kovové válcové kabelové průchodky. Spolu se závitovou tyčkou, maticí a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Díky své barvě a rozměrům má silný estetický účinek a může vylepšit jakoukoliv zavěšenou lampu.
 • 50,00 Kč Dostupný
  Vytvořtě ještě elegantnější baldachýn a objímku s použitím nové černé kovové válcové kabelové průchodky. Spolu se závitovou tyčkou, maticí a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Vyberte si z nabídky ekonomické balení, abyste získali tu nejlepší cenu!
 • 55,00 Kč Dostupný
  Vytvořtě ještě elegantnější baldachýn a objímku s použitím nové 7 cm vysoké černé kovové válcové kabelové průchodky. Spolu se závitovou tyčkou, maticí a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Díky své barvě a rozměrům má silný estetický účinek a může vylepšit jakoukoliv zavěšenou lampu.
 • 75,00 Kč Dostupný
  Vytvořtě ještě elegantnější baldachýn a objímku s použitím nové 15 cm vysoké černé kovové válcové kabelové průchodky. Spolu se závitovou tyčkou, maticí a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Díky své barvě a rozměrům má silný estetický účinek a může vylepšit jakoukoliv zavěšenou lampu.
 • 50,00 Kč Dostupný
  Vaše stropní baldachýny a objímky můžou být ještě elegantnější s použitím nových chromovaných kulatých plastových kabelových průchodek se šroubem. Spolu se závitovou tyčkou, matkou a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Vyberte si z nabídky ekonomické balení, abyste získali tu nejlepší cenu!
 • 80,00 Kč Dostupný
  Vytvořtě ještě elegantnější baldachýn a objímku s použitím nové 7 cm vysoké chromované kovové válcové kabelové průchodky. Spolu se závitovou tyčkou, maticí a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Díky své barvě a rozměrům má silný estetický účinek a může vylepšit jakoukoliv zavěšenou lampu.
 • 125,00 Kč Dostupný
  Vytvořtě ještě elegantnější baldachýn a objímku s použitím nové 15 cm vysoké chromované kovové válcové kabelové průchodky. Spolu se závitovou tyčkou, maticí a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Díky své barvě a rozměrům má silný estetický účinek a může vylepšit jakoukoliv zavěšenou lampu.
 • 50,00 Kč Dostupný
  Vaše stropní baldachýny a objímky můžou být ještě elegantnější s použitím nových měděných kulatých plastových kabelových průchodek se šroubem. Spolu se závitovou tyčkou, matkou a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Vyberte si z nabídky ekonomické balení, abyste získali tu nejlepší cenu!
 • 80,00 Kč Dostupný
  Vytvořtě ještě elegantnější baldachýn a objímku s použitím nové 7 cm vysoké mědědné kovové válcové kabelové průchodky. Spolu se závitovou tyčkou, maticí a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Díky své barvě a rozměrům má silný estetický účinek a může vylepšit jakoukoliv zavěšenou lampu.
 • 125,00 Kč Dostupný
  Vytvořtě ještě elegantnější baldachýn a objímku s použitím nové 15 cm vysoké měděné kovové válcové kabelové průchodky. Spolu se závitovou tyčkou, maticí a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Díky své barvě a rozměrům má silný estetický účinek a může vylepšit jakoukoliv zavěšenou lampu.
 • 50,00 Kč Dostupný
  Vaše stropní baldachýny a objímky můžou být ještě elegantnější s použitím nových mosazných kulatých plastových kabelových průchodek se šroubem. Spolu se závitovou tyčkou, matkou a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Vyberte si z nabídky ekonomické balení, abyste získali tu nejlepší cenu!
 • 80,00 Kč Dostupný
  Vytvořtě ještě elegantnější baldachýn a objímku s použitím nové 7 cm vysoké mosazné kovové válcové kabelové průchodky. Spolu se závitovou tyčkou, maticí a podložkou jsou vhodné pro jakýkoli stropní baldachýn, nebo objímku. Díky své barvě a rozměrům má silný estetický účinek a může vylepšit jakoukoliv zavěšenou lampu.
Zobrazeno 25 – 48 z 101 položek

Nabídka